Domy Omis

Vyberte si nejkrásnější prázdninové domy které Omis nabízí

Omis, 9+ nejkrásnější dům k pronájmu

Přejete si strávit dovolenou v domě snů? Přejete si zažít lahodnou atmosféru, kterou jen dům může zajistit i se všemi výhodami které Omis nabízí.

S Adriagate.com jednoduše a rychle si vyberte nejhezčí dům. Prohlédněte si detailní popis domů, fotografie, videa a certifikáty hostů. Vyberte si svůj dům Omis s Adriagate Loyalty programem, a získejte právo na dárkový kupón v hodnotě do 150€. Rezervujte si dům bez dalších nákladů, s ručením vrácení peněz a úhradou po příchodu.

Podívejte se na naše doporučení rekreačních domů v této oblasti Omis. Připravili jsme pro Vás zajímavou nabídku domů v destinací Omis a v destinacích v blízkosti. Nenechte si ujít možnost rezervovat si ideální dům v oblasti Omis už teď!


Dostupné okamžitě
Posledná rezervácia pred 2 deň
Vila Petra se nachází v srdci Dalmácie v městečku Omiši, které leží na ústí řeky Cetiny. Díky ústí řeky, které je v centru města, najdeme ve městě měl...
Kapacita:
10 Osoby
Cena od: 14380 kč za den

Dostupné okamžitě
Posledná rezervácia pred 6 deň
Vila Ivan se nachází v Omiši, pouze 21 km od Splitu. V malém městě si můžete prohlédnout mnoho kulturně-historických památek, po kterých je Omiš známý...
Kapacita:
10 Osoby
Cena od: 14380 kč za den

Dostupné okamžitě
Vila Fig se nachází v Omiši, malém přímořském městě nedaleko od Splitu. Poloha na úpatí pohoří Dinara, poskytla magický panoramatický výhled na celé m...
Kapacita:
6 Osoby
Cena od: 12020 kč za den

Prohlédněte si poslední rezervované objekty! Široká nabídka domů pro dovolenou - Omis.

Prázdninové domy v Omis

Prožijte dovolenou snů v dovolenkovém domě v oblasti Omis. Využijte všech výhod prázdninového domu, a nabídku nejkrásnějších domů v oblasti Omis určitě najdete na naší webové stránce. Relaxujte na terase, nebo balkóně domu, Užijte si vánek a krásný výhled, a v horkých letních dnech vyhledejte občerstvení na nedaleké pláži.

Rodinné prázdninové domy v Omis

Aby Vaše rodina strávila kvalitní a nezapomenutelnou dovolenou, v naší nabídce ubytování najdete také prázdninové domy v Omis, které jsou plně vybaveny vším, co potřebujete pro perfektní letní dovolenou. Na našich stránkách, vyhledejte a rezervujte si dům, které nabízí Omis a prožijte nezapomenutelnou rodinnou dovolenou.

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020