Kamenné domy Postira - ostrov Brac

Postira - ostrov Brac nabízí kamenné domy jako známé původní ubytování

Kamenné domy Postira - ostrov Brac - jedinečné autentické kamenné domy

Postira - ostrov Brac má v nabídce kamenné domy jako známé autentické ubytování. Bydlení v kamenném domě zvláštním je zážitkem, zejména tehdy pokud je kámen v původní výstavbě jakou používali naši předkové. Krása kamenných domů doplňuje kouzlo historie která spolu s top službami spojuje pravou turistickou kombinaci která splní očekávání i nejnáročnějším.

S Adriagate.com jednoduše a rychle najděte nejkrásnější kamenné domy které Postira - ostrov Brac nabízí. Prohlédněte si podrobný popis kamenných domů, fotografie, videa a certifikáty hostů. Vyberte si svůj kamenný dům Postira - ostrov Brac s Adriagate Loyalty programem, a získejte právo na dárkový kupón v hodnotě do 150 €. Rezervujte si kamenný dům bez dalších nákladů, s ručením vrácení peněz a úhradou až po příjezdu.

Vybrali jsme některé z nejlepších kamenných domů v oblasti Postira - ostrov Brac, abychom Vám usnadnili výběr


Dostupné okamžitě
Pro vaši dovolenou na ostrově Brač si vyberte Dům Ivica který se nachází v nádherné zátoce Lovrečina v blízkosti pláže. Relaxujte obklopen krásou Stře...
Kapacita:
4 Osoby
Cena od: 3072 kč za den

Dostupné okamžitě
Robinson dům Romantica, krásný malý kamenný domek (45m2) s velkou zahradou (3500m2), který se nachází v krásné zátoce Lovrečina na ostrově Brač, nabíz...
Kapacita:
4 Osoby
Cena od: 3840 kč za den

Postira - ostrov Brac široká nabídka kamenných domů! Prohlédněte si poslední rezervované objekty

Kamenné domy v centru města Postira - ostrov Brac

Zažijte kouzlo Středomoří výběrem kamenného domu v centru Postira - ostrov Brac. Procházejte se úzkými uličkami a pociťte doušek minulosti. Na našich stránkách najdete rozmanitý výběr kamenných domů v centru Postira - ostrov Brac a rezervujte si ideální kamenný dům pro dovolenou s rodinou a přáteli.

Kamenné domy s krásným výhledem v Postira - ostrov Brac

Vyberte si kamenný dům v Postira - ostrov Brac, na jehož terase si můžete vychutnat krásný výhled a perfektní západy slunce. Nabízíme široký výběr kamenných domů v Postira - ostrov Brac, abyste si mohli vychutnat svoji dovolenou se svými blízkými.

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020