Kamienne domy Postira - wyspa Brac

Postira - wyspa Brac oferuje domy z kamienia, jako rozpoznawalny element autentycznego zakwaterowania

Kamienne domy Postira - wyspa Brac - autentyczny kamienne domy

Postira - wyspa Brac oferuje domy z kamienia, jako rozpoznawalny element autentycznego zakwaterowania. Pobyt w domu z kamienia, to szczególne doświadczenie, zwłaszcza, jeśli kamień znajduje sie w starym budynku, który był używany przez naszych przodków. Piękny dom ukazuje kawałek historii, która, wraz z doskonałą obsługą to idealne połączenie które zadowoli najbardziej wymagających.

Z Adriagate.com szybko i łatwo znajdziecie najlepsze kamienne domy, które Postira - wyspa Brac oferuje. Zobacz szczegółowe opisy kamiennych domów, zdjęć, filmów i opinie klientów. Wybierz swój dom Postira - wyspa Brac z Adriagate i skorzystaj z programu lojalnościowego aby uzyskać prawo do bonu w wysokości 150 €. Rezerwujcie dom z kamienia bez dodatkowych kosztów, z gwarancją zwrotu pieniędzy, i zapłaćcie w dniu przyjazdu.

Wyróżniliśmy kilka najlepszych kamiennych domów w destynacji Postira - wyspa Brac, aby ułatwić Wam wybór


Dostępne od razu
Ostatnia rezerwacja przed 20 dni
Choose house Ivica for your vacation on the island of Brač. The house is situated in a beautiful cove Lovrečina near the beach. Spend your vacation su...
Pojemność:
4 Osoby
Cena od: 518 zl za dzień

Dostępne od razu
Robinson House Romantic, piękny mały kamienny dom (45 m2) z przestronnym ogrodem (3500 m2), położony w pięknej zatoce Lovrečina na wyspie Brač, oferuj...
Pojemność:
4 Osoby
Cena od: 647 zl za dzień

Postira - wyspa Brac szeroka oferta kamiennych domów. Tu możecie zobaczyć ostatnio zarezerwowane kwatery

Domy kamienne w centrum miasta Postira - wyspa Brac

Poczujcie śródziemnomorski czar, wyborem domu kamiennego w centrum miasta Postira - wyspa Brac. Przechadzajcie się wąskimi uliczkami i doświadczcie powiew przeszłości. Na naszych stronach internetowych możecie odnaleźć różny wybór domów kamiennych w centrum miasta Postira - wyspa Brac i zarezerwujcie idealny kamienny dom na wypoczynek z rodziną i przyjaciółmi.

Kamienne domy z przepięknym widokiem w Postira - wyspa Brac

Wybierzcie kamienny dom w miejscowości Postira - wyspa Brac, gdzie na jego tarasie możecie radować się pięknym widokiem i idealnymi zachodami słońca.  My Wam oferujemy różnorodną ofertę kamiennych domów w Postira - wyspa Brac, abyście mogli radować się wakacjami z Waszymi najbliższymi.

Najlepsze, co Chorwacja może zaoferować znajdziesz w swojej skrzynce mailowej!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020