Kamenné domy Moscenicka Draga (Opatija)

Moscenicka Draga (Opatija) nabízí kamenné domy jako známé původní ubytování

Kamenné domy Moscenicka Draga (Opatija) - jedinečné autentické kamenné domy

Moscenicka Draga (Opatija) má v nabídce kamenné domy jako známé autentické ubytování. Bydlení v kamenném domě zvláštním je zážitkem, zejména tehdy pokud je kámen v původní výstavbě jakou používali naši předkové. Krása kamenných domů doplňuje kouzlo historie která spolu s top službami spojuje pravou turistickou kombinaci která splní očekávání i nejnáročnějším.

S Adriagate.com jednoduše a rychle najděte nejkrásnější kamenné domy které Moscenicka Draga (Opatija) nabízí. Prohlédněte si podrobný popis kamenných domů, fotografie, videa a certifikáty hostů. Vyberte si svůj kamenný dům Moscenicka Draga (Opatija) s Adriagate Loyalty programem, a získejte právo na dárkový kupón v hodnotě do 150 €. Rezervujte si kamenný dům bez dalších nákladů, s ručením vrácení peněz a úhradou až po příjezdu.

Vybrali jsme některé z nejlepších kamenných domů v oblasti Moscenicka Draga (Opatija), abychom Vám usnadnili výběr


Kapacita:
5 Osoby
Cena od: 3114 kč za den

Dostupné okamžitě
Posledná rezervácia pred 13 deň
Nabízejí po dohodě s hosty nebo večeři nebo výlet s lodí na pláž, na kterou se dá dostat pouze lodí. V případě rodin s dětmi, chlapci mohou na přání v...
Kapacita:
6 Osoby
Cena od: 2350 kč za den

Kapacita:
5 Osoby
Cena od: 1801 kč za den

Kapacita:
6 Osoby
Cena od: 2682 kč za den

Kamenné domy v centru města Moscenicka Draga (Opatija)

Zažijte kouzlo Středomoří výběrem kamenného domu v centru Moscenicka Draga (Opatija). Procházejte se úzkými uličkami a pociťte doušek minulosti. Na našich stránkách najdete rozmanitý výběr kamenných domů v centru Moscenicka Draga (Opatija) a rezervujte si ideální kamenný dům pro dovolenou s rodinou a přáteli.

Kamenné domy s krásným výhledem v Moscenicka Draga (Opatija)

Vyberte si kamenný dům v Moscenicka Draga (Opatija), na jehož terase si můžete vychutnat krásný výhled a perfektní západy slunce. Nabízíme široký výběr kamenných domů v Moscenicka Draga (Opatija), abyste si mohli vychutnat svoji dovolenou se svými blízkými.

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020