Kamenné domy Bol - ostrov Brac

Bol - ostrov Brac nabízí kamenné domy jako známé původní ubytování

Kamenné domy Bol - ostrov Brac - jedinečné autentické kamenné domy

Bol - ostrov Brac má v nabídce kamenné domy jako známé autentické ubytování. Bydlení v kamenném domě zvláštním je zážitkem, zejména tehdy pokud je kámen v původní výstavbě jakou používali naši předkové. Krása kamenných domů doplňuje kouzlo historie která spolu s top službami spojuje pravou turistickou kombinaci která splní očekávání i nejnáročnějším.

S Adriagate.com jednoduše a rychle najděte nejkrásnější kamenné domy které Bol - ostrov Brac nabízí. Prohlédněte si podrobný popis kamenných domů, fotografie, videa a certifikáty hostů. Vyberte si svůj kamenný dům Bol - ostrov Brac s Adriagate Loyalty programem, a získejte právo na dárkový kupón v hodnotě do 150 €. Rezervujte si kamenný dům bez dalších nákladů, s ručením vrácení peněz a úhradou až po příjezdu.

Vybrali jsme některé z nejlepších kamenných domů v oblasti Bol - ostrov Brac, abychom Vám usnadnili výběr

Kamenný dům Tihana Bol - ostrov Brac

Pucisca - ostrov Brac 11,54 km od Bol - ostrov Brac Vzdušní vzdálenost od centra místa

Dostupné okamžitě
House Tihana is a traditional Dalmatian stone house which has 3 apartments. The ground floor contains kitchen-dining room-living room, bedroom, laund...
Kapacita:
8 Osoby
Cena od: 3498 kč za den

Kapacita:
2 Osoby
Cena od: 1680 kč za den

Dostupné okamžitě
Pro vaši dovolenou na ostrově Brač si vyberte Dům Ivica který se nachází v nádherné zátoce Lovrečina v blízkosti pláže. Relaxujte obklopen krásou Stře...
Kapacita:
4 Osoby
Cena od: 3068 kč za den

Bol - ostrov Brac široká nabídka kamenných domů! Prohlédněte si poslední rezervované objekty

Kamenné domy v centru města Bol - ostrov Brac

Zažijte kouzlo Středomoří výběrem kamenného domu v centru Bol - ostrov Brac. Procházejte se úzkými uličkami a pociťte doušek minulosti. Na našich stránkách najdete rozmanitý výběr kamenných domů v centru Bol - ostrov Brac a rezervujte si ideální kamenný dům pro dovolenou s rodinou a přáteli.

Kamenné domy s krásným výhledem v Bol - ostrov Brac

Vyberte si kamenný dům v Bol - ostrov Brac, na jehož terase si můžete vychutnat krásný výhled a perfektní západy slunce. Nabízíme široký výběr kamenných domů v Bol - ostrov Brac, abyste si mohli vychutnat svoji dovolenou se svými blízkými.

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020