Apartmány Bol - ostrov Brac

Vyberte si nejlepší apartmány které Bol - ostrov Brac nabízí

Ukáž všechny apartmány Bol - ostrov Brac
Zobrazit na mapě Zobrazit na mapě
Viz více  Zavři 

Naše doporučení apartmánů v destinací Bol - ostrov Brac! Prohlédněte si náš výběr apartmánů destinací Bol - ostrov Brac, jsme si jisti, že si vyhledáte apartmán, který vyhovuje vašim potřebám pro Vaši dovolenou v destinací Bol - ostrov Brac


Dostupné okamžitě
Posledná rezervácia pred 8 deň
Pro hosty, kteří přijedou mimo července a srpna, a pobývá sedm nebo více dní, pronajímatel hradí náklady na trajektu
Kapacita:
3 Osoby
Cena od: 1419 kč za den

Dostupné okamžitě
Posledná rezervácia pred 7 deň
Kapacita:
5 Osoby
Cena od: 2988 kč za den

Prohlédněte si poslední rezervované objekty!

Bol - ostrov Brac

Bol - ostrov Brac nabízí krásně zařízené moderní apartmány

Naším hostům velmi záleží na vzhledu ubytování na soukromí, kde tráví dovolenou, proto jsme obohatili naši nabídku o krásně zařízené apartmány v destinací Bol - ostrov Brac. U nás najdete největší výběr moderních apartmánů, které Bol - ostrov Brac nabízí, a jejichž okouzlující barvy a útulný interiér, zdokonaluje Vaši dovolenou.

Bol - ostrov Brac nabízí apartmány za přijatelné ceny

Bol - ostrov Brac do své nabídky ubytování na soukromí, zařadili jsme i apartmány, které jsou cenově dostupné pro každého. Na našich webových stránkách si můžete rezervovat levný apartmán, protože určitě máme nejširší výběr levných apartmánů, které Bol - ostrov Brac nabízí. Nezapomeňte sledovat naše propagační akce, First a Last minute a ušetřete více než 25%!

Rodinná dovolená v apartmánu v Bol - ostrov Brac

Pokud cestujete se svou rodinou Bol - ostrov Brac je ideální destinací pro vás. V naší nabídce najdete nejbohatší výběr apartmánů v Bol - ostrov Brac, které jsou ideální pro dovolenou s rodinou. Prohlédněte a rezervujte si Váš apartmán na našich webových stránkách s cílem zajistit své rodině zaslouženou dovolenou.

Vezměte svého mazlíčka na dovolenou v Bol - ostrov Brac

Nyní můžete bezpečně jet na dovolenou se svým domácím mazlíčkem, protože jsme myslíc na vás, připravili výběr ubytování, kde jsou vaši domácí mazlíčci vítáni. Jednoduchým použitím filtru apartmánů v oblasti Bol - ostrov Brac můžete snadno a rychle najít ubytování, které je ideálním místem pro nezapomenutelnou dovolenou s vaším domácím mazlíčkem.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!
Děkujeme! Nesprávná e-mailová adresa!