Igrane

Umístění: Makarska riviéra
IgraneIgraneIgraneIgraneIgraneIgraneIgraneIgraneIgraneIgraneIgraneIgraneIgraneIgraneIgraneIgraneIgraneIgraneIgraneIgraneIgraneIgraneIgraneIgraneIgraneIgraneIgraneIgraneIgraneIgraneIgraneIgrane

více obrázků

Zavři

     
 • Share

Informace pro turisty Igrane

Igrane je turistické město na Makarské riviéře nacházející se na poloostrově, jehož jihovýchodní pobřeží lemuje velká písečná pláž (1,5 km). V přístavu se nachází vlnolam, u kterého mohou kotvit malé jachty. Ubytování najdete v soukromých apartmánech, z nichž většina se nachází v bezprostřední blízkosti štěrkovitých pláží nebo v hotelu. Milovníkům sportovních aktivit je k dispozici množství sportovních zařízení pro vodní sporty, ale jsou zde i hřiště pro minigolf, trasy pro jogging, jízdu na kole a množství dalších. Obdivovatelé historických památek si zde také přijdou na své. Nad vesničkou Igrane se mezi prastarými olivovníky skrývá kostelík sv. Mihovila z 11.století, je to nejvýznamnější středověká památka na pobřeží Makarské riviéry. V letních měsících jsou ve vesničce organizovány vystoupení folklórních souborů a pěveckých skupin, organizují se zde i rybářské večery. Pláže jsou upravené a vhodné i pro nejmenší návštěvníky. Samotné Igrane není destinací známou nočním životem, ale všichni, kteří zatouží po zábavě do časných ranních hodin si mohou zajet do nedaleké Makarske, Baška Vody, Brely ... Labužníkům doporučujeme ochutnat místní speciality v restauracích "Dado", "Tri Volta", "Portina" a "Stari Ribar". Během pobytu v Igrane si určitě najděte čas pro návštěvu měst Makarska a Hvar.

Viz více  Zavři 

Atrakce a aktivity

Místa v okolí (Igrane)
Viz více  Zavři 

Komentáře hostů Igrane

Skvělé
4.1
Celková známka hostí
Atmosféra
4.3
Jistota
4.6
Pláže
4
Turistická nabídka
3.6
Přátelští místní obyvatelé
4.2

 • Výborný 5
  Jan
  Rodina Czech Republic
  18.07.2019
  Klidné, ale rozhodně ne zbytečně moc
  Malé městečko, ale dostatečné množství restaurací, obchod, tržnice s ovocem a zeleninou, pekárna, stánky se zmrzlinou atd. Rozhodně klidné, žádný hluk z diskoték, ale zase žádný zapadákov. Možnost objednat výlety v místních cestovkách nebo koupit výlety lodí přímo na promenádě u moře (výlety naproti na Hvar a pak do Podgory, druhý výlet byl na Korčulu, třetí možnost výletu si nepamatuji.
 • Skvělé 4
  Dominika
  Pár Czech Republic
  22.09.2018
  Okolí našeho ubytování bylo bohaté na výlety i procházky.
  Celou dovolenou jsme měli co dělat. Líbilo se nám tady nejvíc z celého Chorvatska.
 • Velmi dobrý 3.6
  Bruno
  Rodina Czech Republic
  09.09.2018
  Stojí dovolená v Chorvatsku ještě za to?
  Igrane ideální místo pro klidnou rodinnou dovolenou, klid přes den i večer, žádné promenády, disco.... Jen pokud bydlíte někde nahoře a jste závislí na autě, neb ten kopec je po celém dni opravdu výkon, je to špatné s parkováním - pouze jedno centrální na přímém slunci a na elektr. závoru, která si žije svým životem. A další velký problém vidím v tom, že v celém Igrane není žádné wc a tedy jak zaparkujete, tak máte celý den smůlu, neb do hospody vás nepustí, pouze pokud se tam najíte, tedy to musíte nějak vydržet, což je někdy problém! A přesto, že je městečko tak nízko, skoro na konci Makarské Riviéry je přístup do moře na jedné ze dvou pláží, která je spíš pro starší a děti, neb je zastíněna zelení, je přístup do moře pouze v trepkách pro kameny a ježky a možnost hraní u pláže je tedy minimální, na druhé centrální pláži je přístup sice lepší - nejsou velké kameny, spíš jen oblásky, ale tato je celý den na přímém slunci bez možnosti se někam schovat, ale má i sprchy. Tak i toto je na zvážení, dále atrakce pro nejmenší téměř žádné, pouze drahá klasika - šlapadla, skůtr, banán a padák, který dcera, má 10let, také vyzkoušela, ale za 1.500kč - 15.min. zábavy? Jinak doporučuji výlet do Mostaru, který není tak daleko a okouzlí vás svou atmosférou, tržištěm a skoky do řeky a v Bos.aHerc. je cenově jak u nás, což se bohužel nedá říct a CHorvatsku, kde jsme po třech letech, posledně v Tučepech - hned vedle, a vše zde zase mírně podražilo, hlavně dálnice, benzín, restaurace. Tedy pokud vše shrnu, tak naše ubytování super, místo klidné a malebné, ale horší pláž, výlety super - ještě cestou zpět jsme se stavili v Trogiru, ale celkově drahá dovolená a pro nás, kdy nejezdíme do kempu a nestačí nám levný apartmán - máme rádi soukromí a jistý standard, příště raději poletíme do destinace, ketrá bude z Brna - odpadne nám tím úmorné 12-hodinové cestování tam a zpět, nervy jestli máme vše po cestě zaplaceno a jak vyjdeme s benzínem, abychom netankovali za draho, nákupy potravin sebou a i vaření něčeho dopředu, na místě neustálé denní utrácení za vše - nealko pití, pivko, kávičky, zmrzlina, piza...pak si zajdete 2x na oběd ( ve třech á-1.000kč) a 2x na večeři ( á-2.0000) a neustále dokupujete v márketu věci jako pečivo, šunka, máslo, voda, ovoce, jogurty, víno...... a pokud toto vše sečtu, tak mě dovolená letecky s all inclusive pro dva dospělé a dítě vyjde lépe a hlavně bez všech těch starostí a nervů okolo a o klid jde na dovolené především, nebo ne?
  - parkování - špatný přístup do moře - chybějící wc na pláži - málo atrakcí pro děti - chybějící občerstvení u druhé boční pláže, vzdálenost cca.300m
3/42
Zobrazit na mapě Zobrazit na mapě

Vyber riviéru

VYHLEDEJ UBYTOVÁNÍ
Kde?
Příjezd
Odjezd
Dospělí 18+
Děti 0-17

Igrane doporučení ubytování

* ceny za červen 2021 při maximální kapacitě a minimálním pobytu 7 dní

 • Igrane,
 • Osoby: 3-5
 • Hodnotenie hostí: 4,8
 • Posledná rezervácia pred 6 deň
Dům - Igrane Dům Dobrila Od 2421 kč
 • Igrane,
 • Osoby: 2-5
 • Hodnotenie hostí: 4,9
Dům - Igrane Dům Vedrana Od 2318 kč
 • Igrane,
 • Osoby: 2-5
 • Hodnotenie hostí: 4,9
Apartmá - Igrane Apartmány Sonja Od 1880 kč
 • Igrane,
 • Osoby: 4
 • Hodnotenie hostí: 4,3

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020