Apartmány Sabunike (Privlaka)

Vyberte si nejlepší apartmány které Sabunike (Privlaka) nabízí

Ukáž všechny apartmány Sabunike (Privlaka)
Zobrazit na mapě Zobrazit na mapě
Viz více  Zavři 

Naše doporučení apartmánů v destinací Sabunike (Privlaka)! Prohlédněte si náš výběr apartmánů destinací Sabunike (Privlaka), jsme si jisti, že si vyhledáte apartmán, který vyhovuje vašim potřebám pro Vaši dovolenou v destinací Sabunike (Privlaka)


Kapacita:
6 Osoby
Cena od: 2587 kč za den

Kapacita:
5 Osoby
Cena od: 1330 kč za den

Dostupné okamžitě
Apartmán Danica se nachází ve městě Sabunike, 21 km od města Zadar. Sabunike je malé tiché a atraktivní místo vhodné pro rodinnou dovolenou s malými d...
Kapacita:
8 Osoby
Cena od: 2218 kč za den

Prohlédněte si poslední rezervované objekty!

Sabunike (Privlaka)

Sabunike (Privlaka) nabízí krásně zařízené moderní apartmány

Naším hostům velmi záleží na vzhledu ubytování na soukromí, kde tráví dovolenou, proto jsme obohatili naši nabídku o krásně zařízené apartmány v destinací Sabunike (Privlaka). U nás najdete největší výběr moderních apartmánů, které Sabunike (Privlaka) nabízí, a jejichž okouzlující barvy a útulný interiér, zdokonaluje Vaši dovolenou.

Sabunike (Privlaka) nabízí apartmány za přijatelné ceny

Sabunike (Privlaka) do své nabídky ubytování na soukromí, zařadili jsme i apartmány, které jsou cenově dostupné pro každého. Na našich webových stránkách si můžete rezervovat levný apartmán, protože určitě máme nejširší výběr levných apartmánů, které Sabunike (Privlaka) nabízí. Nezapomeňte sledovat naše propagační akce, First a Last minute a ušetřete více než 25%!

Rodinná dovolená v apartmánu v Sabunike (Privlaka)

Pokud cestujete se svou rodinou Sabunike (Privlaka) je ideální destinací pro vás. V naší nabídce najdete nejbohatší výběr apartmánů v Sabunike (Privlaka), které jsou ideální pro dovolenou s rodinou. Prohlédněte a rezervujte si Váš apartmán na našich webových stránkách s cílem zajistit své rodině zaslouženou dovolenou.

Vezměte svého mazlíčka na dovolenou v Sabunike (Privlaka)

Nyní můžete bezpečně jet na dovolenou se svým domácím mazlíčkem, protože jsme myslíc na vás, připravili výběr ubytování, kde jsou vaši domácí mazlíčci vítáni. Jednoduchým použitím filtru apartmánů v oblasti Sabunike (Privlaka) můžete snadno a rychle najít ubytování, které je ideálním místem pro nezapomenutelnou dovolenou s vaším domácím mazlíčkem.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!
Děkujeme! Nesprávná e-mailová adresa!