Domy Ston

Vyberte si nejkrásnější prázdninové domy které Ston nabízí

Ston, 0+ nejkrásnější dům k pronájmu

Přejete si strávit dovolenou v domě snů? Přejete si zažít lahodnou atmosféru, kterou jen dům může zajistit i se všemi výhodami které Ston nabízí.

S Adriagate.com jednoduše a rychle si vyberte nejhezčí dům. Prohlédněte si detailní popis domů, fotografie, videa a certifikáty hostů. Vyberte si svůj dům Ston s Adriagate Loyalty programem, a získejte právo na dárkový kupón v hodnotě do 150€. Rezervujte si dům bez dalších nákladů, s ručením vrácení peněz a úhradou po příchodu.

Podívejte se na naše doporučení rekreačních domů v této oblasti Ston. Připravili jsme pro Vás zajímavou nabídku domů v destinací Ston a v destinacích v blízkosti. Nenechte si ujít možnost rezervovat si ideální dům v oblasti Ston už teď!


Dostupné okamžitě
Kapacita:
4 Osoby
Cena od: 6341 kč za den

Dostupné okamžitě
Vila Bombo se nachází nedaleko od malého pobřežního města Klek. Tato vila pro 10 osob je ideální pro všechny, kteří hledají perfektní dovolenou daleko...
Kapacita:
10 Osoby
Cena od: 12612 kč za den

Kapacita:
8 Osoby
Cena od: 5511 kč za den

Prázdninové domy v Ston

Prožijte dovolenou snů v dovolenkovém domě v oblasti Ston. Využijte všech výhod prázdninového domu, a nabídku nejkrásnějších domů v oblasti Ston určitě najdete na naší webové stránce. Relaxujte na terase, nebo balkóně domu, Užijte si vánek a krásný výhled, a v horkých letních dnech vyhledejte občerstvení na nedaleké pláži.

Rodinné prázdninové domy v Ston

Aby Vaše rodina strávila kvalitní a nezapomenutelnou dovolenou, v naší nabídce ubytování najdete také prázdninové domy v Ston, které jsou plně vybaveny vším, co potřebujete pro perfektní letní dovolenou. Na našich stránkách, vyhledejte a rezervujte si dům, které nabízí Ston a prožijte nezapomenutelnou rodinnou dovolenou.

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020