Domy Lumbarda - ostrov Korcula

Vyberte si nejkrásnější prázdninové domy které Lumbarda - ostrov Korcula nabízí

Lumbarda - ostrov Korcula, 3+ nejkrásnější dům k pronájmu

Přejete si strávit dovolenou v domě snů? Přejete si zažít lahodnou atmosféru, kterou jen dům může zajistit i se všemi výhodami které Lumbarda - ostrov Korcula nabízí.

S Adriagate.com jednoduše a rychle si vyberte nejhezčí dům. Prohlédněte si detailní popis domů, fotografie, videa a certifikáty hostů. Vyberte si svůj dům Lumbarda - ostrov Korcula s Adriagate Loyalty programem, a získejte právo na dárkový kupón v hodnotě do 150€. Rezervujte si dům bez dalších nákladů, s ručením vrácení peněz a úhradou po příchodu.

Podívejte se na naše doporučení rekreačních domů v této oblasti Lumbarda - ostrov Korcula. Připravili jsme pro Vás zajímavou nabídku domů v destinací Lumbarda - ostrov Korcula a v destinacích v blízkosti. Nenechte si ujít možnost rezervovat si ideální dům v oblasti Lumbarda - ostrov Korcula už teď!


Kapacita:
2 Osoby
Cena od: 1755 kč za den

Dostupné okamžitě
Posledná rezervácia pred 5 deň
Malý kamenný dům obklopen přírodou s krásnou zahradou, je ideálním místem pro dovolenou plnou relaxace. Do objekta vede 1 km dlouhá štěrková cesta. Za...
Kapacita:
3 Osoby
Cena od: 1975 kč za den

Dostupné okamžitě
Posledná rezervácia pred 4 deň
Kapacita:
8 Osoby
Cena od: 2483 kč za den

Prohlédněte si poslední rezervované objekty! Široká nabídka domů pro dovolenou - Lumbarda - ostrov Korcula.

Prázdninové domy v Lumbarda - ostrov Korcula

Prožijte dovolenou snů v dovolenkovém domě v oblasti Lumbarda - ostrov Korcula. Využijte všech výhod prázdninového domu, a nabídku nejkrásnějších domů v oblasti Lumbarda - ostrov Korcula určitě najdete na naší webové stránce. Relaxujte na terase, nebo balkóně domu, Užijte si vánek a krásný výhled, a v horkých letních dnech vyhledejte občerstvení na nedaleké pláži.

Rodinné prázdninové domy v Lumbarda - ostrov Korcula

Aby Vaše rodina strávila kvalitní a nezapomenutelnou dovolenou, v naší nabídce ubytování najdete také prázdninové domy v Lumbarda - ostrov Korcula, které jsou plně vybaveny vším, co potřebujete pro perfektní letní dovolenou. Na našich stránkách, vyhledejte a rezervujte si dům, které nabízí Lumbarda - ostrov Korcula a prožijte nezapomenutelnou rodinnou dovolenou.

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020