Domy Kastel Stafilic

Vyberte si nejkrásnější prázdninové domy které Kastel Stafilic nabízí

Kastel Stafilic, 2+ nejkrásnější dům k pronájmu

Přejete si strávit dovolenou v domě snů? Přejete si zažít lahodnou atmosféru, kterou jen dům může zajistit i se všemi výhodami které Kastel Stafilic nabízí.

S Adriagate.com jednoduše a rychle si vyberte nejhezčí dům. Prohlédněte si detailní popis domů, fotografie, videa a certifikáty hostů. Vyberte si svůj dům Kastel Stafilic s Adriagate Loyalty programem, a získejte právo na dárkový kupón v hodnotě do 150€. Rezervujte si dům bez dalších nákladů, s ručením vrácení peněz a úhradou po příchodu.

Podívejte se na naše doporučení rekreačních domů v této oblasti Kastel Stafilic. Připravili jsme pro Vás zajímavou nabídku domů v destinací Kastel Stafilic a v destinacích v blízkosti. Nenechte si ujít možnost rezervovat si ideální dům v oblasti Kastel Stafilic už teď!


Dostupné okamžitě
Posledná rezervácia pred 19 deň
Kapacita:
5 Osoby
Cena od: 3019 kč za den

Dostupné okamžitě
Posledná rezervácia pred 13 hodina
Kapacita:
8 Osoby
Cena od: 4529 kč za den

Dostupné okamžitě
Dům se nachází v klidném prostředí na pozemku o rozloze 4000m2 s krásnou zahradou. Objekt se skládá ze dvou samostatných domů. V prvním domě se nacház...
Kapacita:
8 Osoby
Cena od: 11021 kč za den

Kapacita:
6 Osoby
Cena od: 8169 kč za den

Dostupné okamžitě
Posledná rezervácia pred 12 deň
V tichu nedotčené přírody se mezi borovicemi nachází prázdninový dům Nostalgia. Dům je ideální pro relaxaci od shonu a hluku města. Blízkost moře mu d...
Kapacita:
7 Osoby
Cena od: 6290 kč za den

Prohlédněte si poslední rezervované objekty! Široká nabídka domů pro dovolenou - Kastel Stafilic.

Prázdninové domy v Kastel Stafilic

Prožijte dovolenou snů v dovolenkovém domě v oblasti Kastel Stafilic. Využijte všech výhod prázdninového domu, a nabídku nejkrásnějších domů v oblasti Kastel Stafilic určitě najdete na naší webové stránce. Relaxujte na terase, nebo balkóně domu, Užijte si vánek a krásný výhled, a v horkých letních dnech vyhledejte občerstvení na nedaleké pláži.

Rodinné prázdninové domy v Kastel Stafilic

Aby Vaše rodina strávila kvalitní a nezapomenutelnou dovolenou, v naší nabídce ubytování najdete také prázdninové domy v Kastel Stafilic, které jsou plně vybaveny vším, co potřebujete pro perfektní letní dovolenou. Na našich stránkách, vyhledejte a rezervujte si dům, které nabízí Kastel Stafilic a prožijte nezapomenutelnou rodinnou dovolenou.

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020