Domy Drasnice

Vyberte si nejkrásnější prázdninové domy které Drasnice nabízí

Ukáž všechny dovolenkové domy Drasnice
Zobrazit na mapě Zobrazit na mapě
Viz více  Zavři 

Podívejte se na naše doporučení rekreačních domů v této oblasti Drasnice. Připravili jsme pro Vás zajímavou nabídku domů v destinací Drasnice a v destinacích v blízkosti. Nenechte si ujít možnost rezervovat si ideální dům v oblasti Drasnice už teď!


Dostupné okamžitě
Ubytování bylo super, chvíli jsme si zvykali na točité schody, protože jsme hodně času trávili na horní terase s překrásným výhledem. Součástí domu je...
Kapacita:
5 Osoby
Cena od: 2133 kč za den

Dostupné okamžitě
Posledná rezervácia pred 5 deň
Kapacita:
6 Osoby
Cena od: 3182 kč za den

Kapacita:
5 Osoby
Cena od: 1235 kč za den
Drasnice

Prázdninové domy v Drasnice

Prožijte dovolenou snů v dovolenkovém domě v oblasti Drasnice. Využijte všech výhod prázdninového domu, a nabídku nejkrásnějších domů v oblasti Drasnice určitě najdete na naší webové stránce. Relaxujte na terase, nebo balkóně domu, Užijte si vánek a krásný výhled, a v horkých letních dnech vyhledejte občerstvení na nedaleké pláži.

Rodinné prázdninové domy v Drasnice

Aby Vaše rodina strávila kvalitní a nezapomenutelnou dovolenou, v naší nabídce ubytování najdete také prázdninové domy v Drasnice, které jsou plně vybaveny vším, co potřebujete pro perfektní letní dovolenou. Na našich stránkách, vyhledejte a rezervujte si dům, které nabízí Drasnice a prožijte nezapomenutelnou rodinnou dovolenou.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!
Děkujeme! Nesprávná e-mailová adresa!