Kamenné domy Labin

Labin nabízí kamenné domy jako známé původní ubytování

VYHLEDEJ UBYTOVÁNÍ
Příjezd
Odjezd
Dospělí 18+
Děti 0-17

Kamenné domy Labin - jedinečné autentické kamenné domy

Labin má v nabídce kamenné domy jako známé autentické ubytování. Bydlení v kamenném domě zvláštním je zážitkem, zejména tehdy pokud je kámen v původní výstavbě jakou používali naši předkové. Krása kamenných domů doplňuje kouzlo historie která spolu s top službami spojuje pravou turistickou kombinaci která splní očekávání i nejnáročnějším.

S Adriagate jednoduše a rychle najděte nejkrásnější kamenné domy které Labin nabízí. Prohlédněte si podrobný popis kamenných domů, fotografie, videa a certifikáty hostů. Vyberte si svůj kamenný dům Labin s Adriagate Loyalty programem, a získejte právo na dárkový kupón v hodnotě do 150 €. Rezervujte si kamenný dům bez dalších nákladů, s ručením vrácení peněz a úhradou až po příjezdu.

Vybrali jsme některé z nejlepších kamenných domů v oblasti Labin, abychom Vám usnadnili výběr


Dostupné okamžitě
Posledná rezervácia pred 3 dny
Kamenný dům kapacita:
5 Osoby
Cena od:
227 kč  za den

Dostupné okamžitě
Posledná rezervácia pred 24 hodin
Pohodlný prázdninový dům, velká zahrada s dalším obsahem (venkovní montážní bazén, houpačky, houpačky, dětský stan, minigóly na fotbal, 4 lehátka, rus...
Kamenný dům kapacita:
6 Osoby
Cena od:
367 kč  za den

Dostupné okamžitě
Posledná rezervácia pred 2 dny
Nabízejí po dohodě s hosty výlet s lodí na pláž, na kterou se dá dostat pouze lodí. V případě rodin s dětmi, chlapci mohou na přání vyzkoušet si říze...
Kamenný dům kapacita:
6 Osoby
Cena od:
347 kč  za den

Kamenný dům kapacita:
8 Osoby
Cena od:
952 kč  za den

Kamenné domy v centru města Labin

Zažijte kouzlo Středomoří výběrem kamenného domu v centru Labin. Procházejte se úzkými uličkami a pociťte doušek minulosti. Na našich stránkách najdete rozmanitý výběr kamenných domů v centru Labin a rezervujte si ideální kamenný dům pro dovolenou s rodinou a přáteli.

Kamenné domy s krásným výhledem v Labin

Vyberte si kamenný dům v Labin, na jehož terase si můžete vychutnat krásný výhled a perfektní západy slunce. Nabízíme široký výběr kamenných domů v Labin, abyste si mohli vychutnat svoji dovolenou se svými blízkými.

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2023