Apartmány Vrsi (Zadar)

Vyberte si nejlepší apartmány které Vrsi (Zadar) nabízí

Ukáž všechny apartmány Vrsi (Zadar)
Zobrazit na mapě Zobrazit na mapě
Viz více  Zavři 

Naše doporučení apartmánů v destinací Vrsi (Zadar)! Prohlédněte si náš výběr apartmánů destinací Vrsi (Zadar), jsme si jisti, že si vyhledáte apartmán, který vyhovuje vašim potřebám pro Vaši dovolenou v destinací Vrsi (Zadar)


Dostupné okamžitě
pokud máte auto a není vám líto 20 Kn, jeďte s dětmi na písečnou pláž Ričina (necelé 3 km, viz mapa na pokoji), mělké moře, bar, málo lidí
Kapacita:
5 Osoby
Cena od: 1658 kč za den

Dostupné okamžitě
Kapacita:
3 Osoby
Cena od: 1105 kč za den

Kapacita:
4 Osoby
Cena od: 2181 kč za den

Dostupné okamžitě
Posledná rezervácia pred 6 deň
Kapacita:
3 Osoby
Cena od: 1474 kč za den

Kapacita:
3 Osoby
Cena od: 1474 kč za den

Prohlédněte si poslední rezervované objekty!

Vrsi (Zadar)

Vrsi (Zadar) nabízí krásně zařízené moderní apartmány

Naším hostům velmi záleží na vzhledu ubytování na soukromí, kde tráví dovolenou, proto jsme obohatili naši nabídku o krásně zařízené apartmány v destinací Vrsi (Zadar). U nás najdete největší výběr moderních apartmánů, které Vrsi (Zadar) nabízí, a jejichž okouzlující barvy a útulný interiér, zdokonaluje Vaši dovolenou.

Vrsi (Zadar) nabízí apartmány za přijatelné ceny

Vrsi (Zadar) do své nabídky ubytování na soukromí, zařadili jsme i apartmány, které jsou cenově dostupné pro každého. Na našich webových stránkách si můžete rezervovat levný apartmán, protože určitě máme nejširší výběr levných apartmánů, které Vrsi (Zadar) nabízí. Nezapomeňte sledovat naše propagační akce, First a Last minute a ušetřete více než 25%!

Rodinná dovolená v apartmánu v Vrsi (Zadar)

Pokud cestujete se svou rodinou Vrsi (Zadar) je ideální destinací pro vás. V naší nabídce najdete nejbohatší výběr apartmánů v Vrsi (Zadar), které jsou ideální pro dovolenou s rodinou. Prohlédněte a rezervujte si Váš apartmán na našich webových stránkách s cílem zajistit své rodině zaslouženou dovolenou.

Vezměte svého mazlíčka na dovolenou v Vrsi (Zadar)

Nyní můžete bezpečně jet na dovolenou se svým domácím mazlíčkem, protože jsme myslíc na vás, připravili výběr ubytování, kde jsou vaši domácí mazlíčci vítáni. Jednoduchým použitím filtru apartmánů v oblasti Vrsi (Zadar) můžete snadno a rychle najít ubytování, které je ideálním místem pro nezapomenutelnou dovolenou s vaším domácím mazlíčkem.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!
Děkujeme! Nesprávná e-mailová adresa!