Apartmány Metajna - ostrov Pag

Vyberte si nejlepší apartmány které Metajna - ostrov Pag nabízí

Ukáž všechny apartmány Metajna - ostrov Pag
Zobrazit na mapě Zobrazit na mapě
Viz více  Zavři 

Naše doporučení apartmánů v destinací Metajna - ostrov Pag! Prohlédněte si náš výběr apartmánů destinací Metajna - ostrov Pag, jsme si jisti, že si vyhledáte apartmán, který vyhovuje vašim potřebám pro Vaši dovolenou v destinací Metajna - ostrov Pag


Dostupné okamžitě
Kapacita:
5 Osoby
Cena od: 1873 kč za den

Kapacita:
3 Osoby
Cena od: 1380 kč za den

Dostupné okamžitě
Kapacita:
2 Osoby
Cena od: 1610 kč za den

Dostupné okamžitě
V malém rybářském městečku Mandre na ostrově Pag se nachází rekreační dům Goran. Podél města se rozprostírají oblázkové, kamenité a písečné pláže obkl...
Kapacita:
6 Osoby
Cena od: 2331 kč za den

Dostupné okamžitě
Kapacita:
2 Osoby
Cena od: 1311 kč za den

Dostupné okamžitě
Kapacita:
2 Osoby
Cena od: 1133 kč za den

Prohlédněte si poslední rezervované objekty!

Metajna - ostrov Pag

Metajna - ostrov Pag nabízí krásně zařízené moderní apartmány

Naším hostům velmi záleží na vzhledu ubytování na soukromí, kde tráví dovolenou, proto jsme obohatili naši nabídku o krásně zařízené apartmány v destinací Metajna - ostrov Pag. U nás najdete největší výběr moderních apartmánů, které Metajna - ostrov Pag nabízí, a jejichž okouzlující barvy a útulný interiér, zdokonaluje Vaši dovolenou.

Metajna - ostrov Pag nabízí apartmány za přijatelné ceny

Metajna - ostrov Pag do své nabídky ubytování na soukromí, zařadili jsme i apartmány, které jsou cenově dostupné pro každého. Na našich webových stránkách si můžete rezervovat levný apartmán, protože určitě máme nejširší výběr levných apartmánů, které Metajna - ostrov Pag nabízí. Nezapomeňte sledovat naše propagační akce, First a Last minute a ušetřete více než 25%!

Rodinná dovolená v apartmánu v Metajna - ostrov Pag

Pokud cestujete se svou rodinou Metajna - ostrov Pag je ideální destinací pro vás. V naší nabídce najdete nejbohatší výběr apartmánů v Metajna - ostrov Pag, které jsou ideální pro dovolenou s rodinou. Prohlédněte a rezervujte si Váš apartmán na našich webových stránkách s cílem zajistit své rodině zaslouženou dovolenou.

Vezměte svého mazlíčka na dovolenou v Metajna - ostrov Pag

Nyní můžete bezpečně jet na dovolenou se svým domácím mazlíčkem, protože jsme myslíc na vás, připravili výběr ubytování, kde jsou vaši domácí mazlíčci vítáni. Jednoduchým použitím filtru apartmánů v oblasti Metajna - ostrov Pag můžete snadno a rychle najít ubytování, které je ideálním místem pro nezapomenutelnou dovolenou s vaším domácím mazlíčkem.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!
Děkujeme! Nesprávná e-mailová adresa!