Apartmány Liznjan

Vyberte si nejlepší apartmány které Liznjan nabízí

Ukáž všechny apartmány Liznjan
Zobrazit na mapě Zobrazit na mapě
Viz více  Zavři 

Naše doporučení apartmánů v destinací Liznjan! Prohlédněte si náš výběr apartmánů destinací Liznjan, jsme si jisti, že si vyhledáte apartmán, který vyhovuje vašim potřebám pro Vaši dovolenou v destinací Liznjan


Kapacita:
2 Osoby
Cena od: 921 kč za den

Kapacita:
8 Osoby
Cena od: 6235 kč za den

Kapacita:
6 Osoby
Cena od: 2619 kč za den

Dostupné okamžitě
Kapacita:
4 Osoby
Cena od: 2619 kč za den

Dostupné okamžitě
Apartmán byl čistý,pohodlný a v klidné lokalitě.Jezdili jsme se koupat na Prematuru,asi 4 km,kde to bylo nádherný,málo lidí,úžasný moře.
Kapacita:
5 Osoby
Cena od: 1663 kč za den

Prohlédněte si poslední rezervované objekty!

Liznjan

Liznjan nabízí krásně zařízené moderní apartmány

Naším hostům velmi záleží na vzhledu ubytování na soukromí, kde tráví dovolenou, proto jsme obohatili naši nabídku o krásně zařízené apartmány v destinací Liznjan. U nás najdete největší výběr moderních apartmánů, které Liznjan nabízí, a jejichž okouzlující barvy a útulný interiér, zdokonaluje Vaši dovolenou.

Liznjan nabízí apartmány za přijatelné ceny

Liznjan do své nabídky ubytování na soukromí, zařadili jsme i apartmány, které jsou cenově dostupné pro každého. Na našich webových stránkách si můžete rezervovat levný apartmán, protože určitě máme nejširší výběr levných apartmánů, které Liznjan nabízí. Nezapomeňte sledovat naše propagační akce, First a Last minute a ušetřete více než 25%!

Rodinná dovolená v apartmánu v Liznjan

Pokud cestujete se svou rodinou Liznjan je ideální destinací pro vás. V naší nabídce najdete nejbohatší výběr apartmánů v Liznjan, které jsou ideální pro dovolenou s rodinou. Prohlédněte a rezervujte si Váš apartmán na našich webových stránkách s cílem zajistit své rodině zaslouženou dovolenou.

Vezměte svého mazlíčka na dovolenou v Liznjan

Nyní můžete bezpečně jet na dovolenou se svým domácím mazlíčkem, protože jsme myslíc na vás, připravili výběr ubytování, kde jsou vaši domácí mazlíčci vítáni. Jednoduchým použitím filtru apartmánů v oblasti Liznjan můžete snadno a rychle najít ubytování, které je ideálním místem pro nezapomenutelnou dovolenou s vaším domácím mazlíčkem.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!
Děkujeme! Nesprávná e-mailová adresa!