Apartmány Jelsa - ostrov Hvar

Vyberte si nejlepší apartmány které Jelsa - ostrov Hvar nabízí

Ukáž všechny apartmány Jelsa - ostrov Hvar
Zobrazit na mapě Zobrazit na mapě
Viz více  Zavři 

Naše doporučení apartmánů v destinací Jelsa - ostrov Hvar! Prohlédněte si náš výběr apartmánů destinací Jelsa - ostrov Hvar, jsme si jisti, že si vyhledáte apartmán, který vyhovuje vašim potřebám pro Vaši dovolenou v destinací Jelsa - ostrov Hvar


Kapacita:
4 Osoby
Cena od: 2467 kč za den

Dostupné okamžitě
Posledná rezervácia pred 2 deň
Kapacita:
3 Osoby
Cena od: 1304 kč za den

Kapacita:
3 Osoby
Cena od: 1098 kč za den

Kapacita:
2 Osoby
Cena od: 1148 kč za den

Prohlédněte si poslední rezervované objekty!

Jelsa - ostrov Hvar

Jelsa - ostrov Hvar nabízí krásně zařízené moderní apartmány

Naším hostům velmi záleží na vzhledu ubytování na soukromí, kde tráví dovolenou, proto jsme obohatili naši nabídku o krásně zařízené apartmány v destinací Jelsa - ostrov Hvar. U nás najdete největší výběr moderních apartmánů, které Jelsa - ostrov Hvar nabízí, a jejichž okouzlující barvy a útulný interiér, zdokonaluje Vaši dovolenou.

Jelsa - ostrov Hvar nabízí apartmány za přijatelné ceny

Jelsa - ostrov Hvar do své nabídky ubytování na soukromí, zařadili jsme i apartmány, které jsou cenově dostupné pro každého. Na našich webových stránkách si můžete rezervovat levný apartmán, protože určitě máme nejširší výběr levných apartmánů, které Jelsa - ostrov Hvar nabízí. Nezapomeňte sledovat naše propagační akce, First a Last minute a ušetřete více než 25%!

Rodinná dovolená v apartmánu v Jelsa - ostrov Hvar

Pokud cestujete se svou rodinou Jelsa - ostrov Hvar je ideální destinací pro vás. V naší nabídce najdete nejbohatší výběr apartmánů v Jelsa - ostrov Hvar, které jsou ideální pro dovolenou s rodinou. Prohlédněte a rezervujte si Váš apartmán na našich webových stránkách s cílem zajistit své rodině zaslouženou dovolenou.

Vezměte svého mazlíčka na dovolenou v Jelsa - ostrov Hvar

Nyní můžete bezpečně jet na dovolenou se svým domácím mazlíčkem, protože jsme myslíc na vás, připravili výběr ubytování, kde jsou vaši domácí mazlíčci vítáni. Jednoduchým použitím filtru apartmánů v oblasti Jelsa - ostrov Hvar můžete snadno a rychle najít ubytování, které je ideálním místem pro nezapomenutelnou dovolenou s vaším domácím mazlíčkem.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!
Děkujeme! Nesprávná e-mailová adresa!