Apartmány Baska Voda

Vyberte si nejlepší apartmány které Baska Voda nabízí

Ukáž všechny apartmány Baska Voda
Zobrazit na mapě Zobrazit na mapě
Viz více  Zavři 

Naše doporučení apartmánů v destinací Baska Voda! Prohlédněte si náš výběr apartmánů destinací Baska Voda, jsme si jisti, že si vyhledáte apartmán, který vyhovuje vašim potřebám pro Vaši dovolenou v destinací Baska Voda


Dostupné okamžitě
Kapacita:
5 Osoby
Cena od: 2229 kč za den

Dostupné okamžitě
Baska Voda je ideálním místem pro strávení Vaší dovolené s rodinou. Z našich osobních zkušeností jsme pečlivě vybrali umístění našich apartmánů. Vždy ...
Kapacita:
4 Osoby
Cena od: 1491 kč za den

Dostupné okamžitě
Kapacita:
5 Osoby
Cena od: 1808 kč za den

Dostupné okamžitě
Posledná rezervácia pred 2 deň
Kapacita:
4 Osoby
Cena od: 2081 kč za den

Prohlédněte si poslední rezervované objekty!

Baska Voda

Baska Voda nabízí krásně zařízené moderní apartmány

Naším hostům velmi záleží na vzhledu ubytování na soukromí, kde tráví dovolenou, proto jsme obohatili naši nabídku o krásně zařízené apartmány v destinací Baska Voda. U nás najdete největší výběr moderních apartmánů, které Baska Voda nabízí, a jejichž okouzlující barvy a útulný interiér, zdokonaluje Vaši dovolenou.

Baska Voda nabízí apartmány za přijatelné ceny

Baska Voda do své nabídky ubytování na soukromí, zařadili jsme i apartmány, které jsou cenově dostupné pro každého. Na našich webových stránkách si můžete rezervovat levný apartmán, protože určitě máme nejširší výběr levných apartmánů, které Baska Voda nabízí. Nezapomeňte sledovat naše propagační akce, First a Last minute a ušetřete více než 25%!

Rodinná dovolená v apartmánu v Baska Voda

Pokud cestujete se svou rodinou Baska Voda je ideální destinací pro vás. V naší nabídce najdete nejbohatší výběr apartmánů v Baska Voda, které jsou ideální pro dovolenou s rodinou. Prohlédněte a rezervujte si Váš apartmán na našich webových stránkách s cílem zajistit své rodině zaslouženou dovolenou.

Vezměte svého mazlíčka na dovolenou v Baska Voda

Nyní můžete bezpečně jet na dovolenou se svým domácím mazlíčkem, protože jsme myslíc na vás, připravili výběr ubytování, kde jsou vaši domácí mazlíčci vítáni. Jednoduchým použitím filtru apartmánů v oblasti Baska Voda můžete snadno a rychle najít ubytování, které je ideálním místem pro nezapomenutelnou dovolenou s vaším domácím mazlíčkem.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!
Děkujeme! Nesprávná e-mailová adresa!