Apartmány Banjole

Vyberte si nejlepší apartmány které Banjole nabízí

Ukáž všechny apartmány Banjole
Zobrazit na mapě Zobrazit na mapě
Viz více  Zavři 

Naše doporučení apartmánů v destinací Banjole! Prohlédněte si náš výběr apartmánů destinací Banjole, jsme si jisti, že si vyhledáte apartmán, který vyhovuje vašim potřebám pro Vaši dovolenou v destinací Banjole


Kapacita:
12 Osoby
Cena od: 4945 kč za den

Dostupné okamžitě
Kapacita:
6 Osoby
Cena od: 2222 kč za den

Dostupné okamžitě
Kapacita:
4 Osoby
Cena od: 1552 kč za den

Kapacita:
2 Osoby
Cena od: 899 kč za den

Prohlédněte si poslední rezervované objekty!

Banjole

Banjole nabízí krásně zařízené moderní apartmány

Naším hostům velmi záleží na vzhledu ubytování na soukromí, kde tráví dovolenou, proto jsme obohatili naši nabídku o krásně zařízené apartmány v destinací Banjole. U nás najdete největší výběr moderních apartmánů, které Banjole nabízí, a jejichž okouzlující barvy a útulný interiér, zdokonaluje Vaši dovolenou.

Banjole nabízí apartmány za přijatelné ceny

Banjole do své nabídky ubytování na soukromí, zařadili jsme i apartmány, které jsou cenově dostupné pro každého. Na našich webových stránkách si můžete rezervovat levný apartmán, protože určitě máme nejširší výběr levných apartmánů, které Banjole nabízí. Nezapomeňte sledovat naše propagační akce, First a Last minute a ušetřete více než 25%!

Rodinná dovolená v apartmánu v Banjole

Pokud cestujete se svou rodinou Banjole je ideální destinací pro vás. V naší nabídce najdete nejbohatší výběr apartmánů v Banjole, které jsou ideální pro dovolenou s rodinou. Prohlédněte a rezervujte si Váš apartmán na našich webových stránkách s cílem zajistit své rodině zaslouženou dovolenou.

Vezměte svého mazlíčka na dovolenou v Banjole

Nyní můžete bezpečně jet na dovolenou se svým domácím mazlíčkem, protože jsme myslíc na vás, připravili výběr ubytování, kde jsou vaši domácí mazlíčci vítáni. Jednoduchým použitím filtru apartmánů v oblasti Banjole můžete snadno a rychle najít ubytování, které je ideálním místem pro nezapomenutelnou dovolenou s vaším domácím mazlíčkem.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!
Děkujeme! Nesprávná e-mailová adresa!