Agroturistika Modrá Istrie, ubytování na venkově Modrá Istrie

Modrá Istrie domy na venkově, autentické domy

Modrá Istrie a agroturistika dělají nezapomenutelné spojení přírody a odpočinku. Modrá Istrie vám poskytuje všechny krásy a kouzla agroturistiky přes autentické-původní domy na venkově a venkovské domy v přírodě. Modrá Istrie nabízí známou a okouzlující nabídku pravého Chorvatského venkově.

Speciální atmosféru venkova, se všemi krásami okolí, ve Vás probudí domy na venkově. Vyberte si Meziměstské ubytování a oddejte se mírném a lahodném oddechu který jen Modrá Istrie může nabídnout. Vyberte si jeden od domů z nabídky ubytování na venkově s Adriagate.com Loyalty programem a využijte svůj dárkový kupón v hodnotě do 150 €.

Agroturistika Modrá Istrie! Doporučení ubytování


Dostupné okamžitě
Bazén je společný s objektem 70262. Dům Helena je ideálním místem pro turisty, kteří chtějí mít vše na jednom místě, a nachází se v blízkosti krásného...
Kapacita:
5 Osoby
Cena od:  4617 kč za den

Agroturistika Nina

Modrá Istrie

Dostupné okamžitě
Bazén je společný s objektem 70261Dům Goran je ideálním místem pro turisty, kteří chtějí mít vše na jednom místě, a nachází se v blízkosti krásného mě...
Kapacita:
5 Osoby
Cena od:  5772 kč za den

Agroturistika Marija

Modrá Istrie

Dostupné okamžitě
Kapacita:
7 Osoby
Cena od:  5427 kč za den

Modrá Istrie a agroturistika dělají nezapomenutelné spojení přírody a odpočinku. Prohlédněte si poslední rezervované objekty!

Modrá Istrie

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020