Taxi transfery Split

NAJDI TRANSFER

Cestujete letadlem do Splitu? Hledáte transfer z letiště nebo na Letiště Split?

Nabízíme Vám transfery z Letika Split do požadované destincie v Chorvatsku. Také pokud potřebujete transfer automobilem ze požadované destinace na Letiště Split, můžeme organizovat transfer, který Vám ušetří čas a umožní užívat si dovolenou v Dalmácii bez starostí o přívoz.

Split je největší město na Jadranském pobřeží a druhý největší v Chorvatsku. Je domovem mnoha turistických atrakcí, jako jsou Diokleciánův palác, pláže, mnoho kvalitních restaurací a vinných sklepů. Díky blízkostí Středodalmatské ostrovy, také je vážným tranzitním střediskem.

Letiště Split je třetí největší letiště v Chorvatsku ( po letišti Zagreb a Dubrovnik ) Připadá k menším letištím, mezinárodní letiště se nachází 20 km od Splitu ve městě Kaštela v bezprostřední blízkosti města Trogir.Je Vážným tranzitním místem pro chorvatskou leteckou společnost Croatia Airlines.Momentálne má letiště jen jeden terminál, ale v roce 2014 se plánuje dostavba terminala aby se mohla zvětšit kapaciteta letiště.

Letiště je nejaktivnější v letních měsících, kdy Letiště Split nabízí množství letů, do evropských měst jako jsou: London, Amsterdam, Frankfurt, Rim i Pariz.

Zácpy na letišti mohou bít vyčerpávající, proto Vám radíme abyste si zarezervovali transfer ze Splitu z naší nabídky.Seznam některých z nejhlavnějších leteckých společností, které spolupracují s Letištěm Split:Adria Airways, Aeroflot, Air Berlin, Austrian Airlines, Croatia Airlines, EasyJet, Finnair, Germanwings, Lufthansa, Scandinavian Airlines, SkyWork Airlines.

Transfer na ostrov?

Adriagate na požádání nabízí také všechny all inclusive transfery na ostrovy, mezi něž patří transfery do přístavu na trajekt, lístky na trajekt a také transfery po ostrově do vašeho cíle.

Co když potřebujete dětské autosedačky?

Dětské autosedačky a sedačky pro miminka jsou zahrnuty v ceně, jednoduše nás informujte předem a my vám ji zajistíme.

Cestujete ve větší skupině nebo nemůžete najít svůj cíl?

Pokud váš požadovaný cíl není mezi nabízenými cílovými destinacemi nebo máte zájem o převoz pro více než 8 osob, pošlete nám prosím žádost e-mailem na adresu info@adriagate.com s uvedením přesného místa vyzvednutí a přesného cíle spolu s datumem a počtem osob a my vám v co nejkratší době pošleme naší nabídku ubytování. Poznámka: Sazby transferu jsou spočítané za vozidlo, nikoli podle počtu osob.

A co když má váš let zpoždění?

Čekací doba na letišti v případě zpožděného letu je zahrnuta v ceně, naši řidiči pečlivě sledují letový řád a podle toho upraví svůj časový plán.

Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Secure payment HTZ

eu logo
Hamag Bicro logo

All rights reserved © 2023