Pośpieszny styl życia w miastach staje się coraz bardziej stresujący, a nowe technologie i Internet uniemożliwiają odseparowanie pracy od życia prywatnego.

To właśnie z tych przyczyn ludzie coraz częściej szukają ucieczki od środowiska miejskiego, nawet w czasie, który jest zarezerwowany dla letnich wakacji. Ludzie potrzebują ucieczki od wszystkiego, co znają i sposobu, na który żyją.

Chorwacja jest krajem, który żyje w zgodzie z naturą i na jej wybrzeżu można jeszcze znaleźć miejsca, które odzwierciedlają tradycyjny sposób życia i maksymalny szacunek dla Matki Natury.

Tak więc w ukrytych i nieco tajemniczych zatoczkach, głównie w środkowej i północnej Dalmacji , można znaleźć miejsce z dala od wszystkieg co znane. Małe i skromne domy, które nie otrzymują rurami wody i elektryczności, tylko przez kilka małych wiatraków lub ogniw słonecznych w pobliżu plaży lub obok domu, a sąsiad i supermarket oodalone o kilometry.

Tak, to urlop bez telewizji i WiFi! Niepowtarzalna okazja, aby się spotkać z rodziną grając w gry lub rozmowiać do późnej nocy. To jest dokładnie to, czego potrzebujesz – odpoczynek w pełnym tego słowa znaczeniu!

Wiele z tych domków są wyborem zakochanych, tak więc odkryliśmyu wielu beznadziejnych romantyków, którzy są właśnie w tych domach obiecywali sobie wieczną milość. Swoją przekonującą historia zapragnęli podzielić się z nami i tą drogą cała nasza rodzina Adriagate.com chce podziękować za to z całego serca!

Chcąc Wam pokazać jak najbardziej autentyczną historię o domach w zacisznej zatoczce, nasz sumienny zespół Adriagate.com przygotował dla Was film, który musicie obejrzeć!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here