Autentyczność ponad wszystko

Autentyczność, ze względu na swoją wyjątkowość i wykraczanie poza zaplanowane ramy, ma nieodparte przyciąganie magnetyczne. Te domy są najbezpieczniejszym rodzajem zakwaterowania, a jednocześnie stanowią doskonałą ucieczkę od zgiełku naszego codziennego życia.

Autentyczne zakwaterowanie, konieczność, a nie luksus.

autentyczne zakwaterowanie

Dziś, kiedy wszyscy kładą nacisk na perfekcję w swoich obiektach i lokalizacjach, kładąc nacisk na luksusowy wystrój i wyposażenie technologiczne, autentyczne zakwaterowanie kieruje się tezą, że przez mniejsze doskonałości dochodzimy do większej autentyczności.

Willa Rokova Vala

równowagi psychofizycznejŻyjemy w czasach, gdy autentyczność nie jest łatwa do znalezienia, ponieważ droga życia często prowadzi nas w zupełnie innym kierunku, więc ucieczka od opresyjnej codzienności nie jest już luksusem, ale koniecznością.

Powrót do Matki Natury jest zdecydowanie najskuteczniejszym sposobem przywrócenia równowagi psychofizycznej. Przeciętny czas pobytu w takich domach to 16 dni. Długość pobytu jest wspaniałym świadectwem nieodpartego uroku tych zacisznych domów.

 

Domy na odludziu, idealne wakacje dla Was i Waszego pupila

Wielu gości dostrzegło korzyści płynące z tego typu wakacji, dlatego rezerwacje na autentyczne noclegi rozpoczynają się we wrześniu na nadchodzący rok, a trend ten utrzymuje się dopiero podczas pandemii. Warto zaznaczyć, że w 90% tego typu obiektów mile widziane są zwierzęta domowe.

widziane są zwierzęta domowe.Chorwacja obfituje w wyspy, które doskonale nadają się na tego typu wakacje, a obiekty tego typu kojarzą się zwykle z ciekawą historią.

hvar brac Chorwacja autentyczne zakwaterowanie

Wyspy Pašman i Žižanj w pobliżu Parku Narodowego Kornati w archipelagu północnej Dalmacji, a także wyspy Brač i Hvar w środkowej Dalmacji są idealnymi miejscami na autentyczne wakacje w samotności ze względu na dziewiczą przyrodę, krystalicznie czyste morze i wyjątkowe bogactwo flory i fauny.

 

Znajdź idealne, autentyczne zakwaterowanie na wybrzeżu Adriatyku

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here