Sobra - wyspa Mljet

Sobra - wyspa MljetSobra - wyspa MljetSobra - wyspa MljetSobra - wyspa MljetSobra - wyspa MljetSobra - wyspa MljetSobra - wyspa MljetSobra - wyspa MljetSobra - wyspa MljetSobra - wyspa MljetSobra - wyspa MljetSobra - wyspa MljetSobra - wyspa MljetSobra - wyspa MljetSobra - wyspa MljetSobra - wyspa MljetSobra - wyspa MljetSobra - wyspa MljetSobra - wyspa MljetSobra - wyspa MljetSobra - wyspa MljetSobra - wyspa MljetSobra - wyspa MljetSobra - wyspa Mljet

Więcej zdjęć

Zamknij

     
 • Share

Informacje o turystycznych destynacjach Sobra - wyspa Mljet

Sobra- wyspa Mljet, miasteczko i port usytuowane w zatoczce o tej samej nazwie. Jest jednym z licznych przepięknych miejsc  w północno – zachodniej części wyspy Mljet poza Narodowym Parkiem. W miejscowości jest kilka restauracji. Miejscowa ludność zajmują się rolnictwem, uprawą winorośli, rybactwem i turystyką. Przez cały rok Sobra połączona jest linią promową z Dubrownikiem, a latem również z Prapratno na półwyspie Pelješac, co czyni Sobre komunikacyjnym centrum wyspy. Łatwo z niej dotrzeć do Saplunara (16 km), czy do Pomena i Polače (29 km), które stanowią wrota Parku Narodowego Mljet.

Wyspa Mljet nazywana „ perełką Adriatyku” jest często zaliczana do 10-ciu najpiękniejszych wysp świata, o niej poeta niegdyś powiedział: “Tam gdzie wdzięk natury wszystko stworzył lepiej niż ludzka umiejętność”. Słynie ze swoich kulturowo-historycznych zabytków, starych legend i krystalicznie czystego morza. Obfituje w śródziemnomorską roślinność, posiada bogaty podwodny świat i piaszczyste zatoczki.
Park Narodowy Mljet znajduje się w północno- zachodniej części wyspy. Tu znajdują się dwa słone jeziora obrosłe gęstym sosnowym lasem oraz wysepka Św. Marii w sercu Dużego jeziora, na którym wznosi się klasztor Benedyktynów z XII wieku.

Zarezerwujcie jedną z kwater  z  naszej oferty i poznajcie piękno wyspy Mljet. Odpocznijcie z dala od miejskiego pośpiechu i hałasu na łonie natury.

Więcej  Zamknij 

Komentarze gości Sobra - wyspa Mljet

Fantastyczny
4.1
Łączna ocena gości
Atmosfera
4.6
Bezpieczeństwo
4.6
Plaże
3.8
Oferta turystyczna
3.6
Przyjacielscy mieszkańcy
4.1

 • Doskonały 4.6
  Kamil
  Para Poland
  9.9.2016.
  Idealne miejsce na spokojny wypoczynek
  Sama wyspa i miejscowość jest bardzo cicha i spokojna , zachęca do całodniowego relaksu. Pokoje były czyste i wyposażone w najważniejsze sprzęty (mieliśmy apartament z aneksem kuchennym). Miły i bezproblemowy gospodarz, któremu nie przeszkadzało, że byliśmy na miejscu 4 godziny przed umówionym czasem. Sporo darmowych miejsc parkingowych w bezpośrednim sąsiedztwie budynku. Bardzo polecam.
1/14
Zobacz na mapie Zobacz na mapie

Wybierz riwierę

ZNAJDŹ KWATERĘ
Zameldowanie
Wymeldowanie
Dorosły 18+
Dzieci 0-17

Sobra - wyspa Mljet polecane kwatery

* ceny na lipanj, 2020 dla maksymalnej liczby osób w kwaterze i pobyt minimum 7 dni

Dom - Sobra - wyspa Mljet Dom Ana Od 988 zl
 • Sobra - wyspa Mljet,
 • Osoby: 4-6
 • Ocena gości: 4,7
 • Ostatnia rezerwacja przed 12 dni
 • Sobra - wyspa Mljet,
 • Osoby: 2
 • Ocena gości: 3,9
 • Sobra - wyspa Mljet,
 • Osoby: 6-7
 • Ocena gości: 4,1

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Najlepsze, co Chorwacja może zaoferować znajdziesz w swojej skrzynce mailowej!
Dziękujemy! Błędny adres e-mailowy