Rejs Kolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze Splitu

Port: Split      
Od 1815,17 zl od osoby
Kolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze SplituKolarstwo i odkrywanie Północnej Dalmacji ze Splitu

Więcej zdjęć

Zamknij

 • Share
INFORMACJE
Opis szlaku: 

This guided cycling tour in Dalmatia starts on Brač Island and ends in Omiš exploring amazing coastlines, medieval towns, old villages and picturesque bays. Highlights include visiting great beaches, vineyards, pine woods, cycling through the islands and exploring Mljet National Park. Croatia is a land of picturesque islands, rich history, Mediterranean vegetation and mild climate and the best way to explore it is, without doubt, by bike.


Important: Professional bike guide accompanies the group on each route.

Skrócony opis szlaku: Split - Brac - Hvar - Korcula - Mljet - Peljesac & Makarska - Omis & Split
Dzień wyjazdu: Sobota
Dni: 8 dni / 7 nocy
Check-in: 11:00 - 12:00 h
Check-out: 09:00 h
DODATKOWE INFORMACJE
Pets on board the ship: Not allowed
Parking possibilities: dostępne na zapytanie w cenie 7-8 € doba, płatność w gotówce w dniu przyjazdu
Service included according to the chosen ship category: 

PREMIUM: Premium steel hulled vessels with modern traditional look offer accommodation in air-conditioned, spacious en-suite cabins with double or twin beds, hair dryer and safety deposit box. Included services: buffet breakfasts, three course lunches OR dinner, Captain’s dinner, English speaking tour manager on board, daily cabin service, mid-week fresh set of towels and bed linen, luggage handling, liter of water per person daily, free WiFi

SUPERIOR: Wooden ships, cabins with private shower/toilet, mostly bunk beds, fully air-conditioned cabins and salon . Included services: Continental breakfasts, three course lunches OR dinner, liter of water daily, free WiFi

INFORMACJE O CENIE
Obowiązkowe dopłaty na miejscu: Tourist tax and port fees - 40,00 EUR per person
Not included in the price: alcoholic and non alcoholic beverages, gratuities, sightseeing/excursions outside the itinerary, extras or personal expenses
PRICE REDUCTIONS FOR CHILDREN
1 adult + 1 child under 10 years of age in a double or twin cabin: 50% discount only for the child
REDUCTIONS AND SURCHARGES
Reduction for the 3rd person when booking a triple cabin for 3 adults: 30% reduction
Surcharge for a standard Bicycle: 100 €
Surcharge for an E-Bike: 150 €
Reduction calculation info: Reductions are calculated through discounts after the booking is carried out
UWAGA
Bike Cruise Important notice: Bike cruise with professional guide. Biking recommended equipment biking shoes, backpack, extra clothes, rain/sun protection.
KATEGORIJE
Rowerem: Tak
PAYMENT AND CANCELLATION CONDITIONS
Payment conditions: 50% now and 50% balance 45 days prior to the scheduled departure date OR payment in full at the time of the booking.
cancellation conditions: From the day of confirmation up till 30 days prior to arrival – advance payment (EUR 150 per person) - non-refundable
29-22 days – 25% of the remaining balance
21-15 days – 50% of the remaining balance
14-0 days – 100% fee
Dzienny program szlaku
Dzień 1 (Split – Milna – Bobovišća na moru – Milna)

Wyjazd po obiedzie o godzinie 13stej. Podróż prawie 2 godzinną w stronę wyspy Bracz – najlepszy okres na poznawanie gości i załogi. Kiedy dotrzemy do Milna, zaczniecie jazdę rowerową do Bobowiszcie nad morzem. Ta mała miejscowość znajduje się na zachodniej części wyspy Bracz, u stóp wzgórza, na słonecznym stoku przy morzu. Będziecie mieli okazje się tu wykapać lub wypić kawę. W czasie powrotu do Milna polecamy jazdę wybrzeżem. Nocleg w porcie Milna.

Trasa rowerowa: Milna – Bobowiszcie nad morzem – Milna (około 17km)


Dzień 2 (Wyspa Brač)

Po śniadaniu Wasza przygoda zacznie się długą, ale łatwą wspinaczką na wzgórze poprzez przez drzewa figowe, drzewa sosnowe, gaje oliwne i winnice. Biały kamień, który można tu zobaczyć był wykorzystywany, między innymi do budowy Białego Domu w Waszyngtonie i budynku Reichtag w Berlinie. Po 35 km długiej jazdy będziecie Państwo mieli okazję skosztować lokalnych potraw i wina w małej wiosce Gazul, zbudowanego z kamiennych domów w autentycznym braczańskim krajobrazie (obiad jest opcjonalny i wynosi 16 €). Po przyjemnej i długiej przerwie i pozostaje nam jeszcze 10 km do dotarcia do Bolu. Jest to z pewnością trasa warta wspinaczki ze względu na piękne widoki na sąsiednią wyspę Hvar i plaże w Bolu. W Bolu można zobaczyć plażę tzw. Zlatni Rat (odległość około 2,5 km od portu, więc można tam dojechać na rowerze). W Bolu możecie pływać lub spacerować. Nocleg w Bolu.

Trasa rowerowa: Milna - Bol (około 43 km)


Dzień 3 (Wyspa Hvar)

Wyspa Hwar słynie z kolorowych pól rozmarynu i lawendy. Trasa rowerowa prowadzi nas przez małe miejsca wyspy, poprzez pola i winnice. Jedziemy przez przybrzeżne żwirowe drogi od Jelsa do Wrboska, a następnie zjeżdżamy na starą drogę w kierunku Starego Miasta, gdzie zrobimy sobie przerwę, aby się odświeżyć. Stare Miasto jest jednym z najstarszych chorwackich miejsc, pochodzi z 385 roku przed Chrystusem i była grecką kolonią nazywaną Pharos. W drodze do Hwaru jedziemy przez wioski Grablje, miejsca znanego z wysokiej jakości wina, miodu, oliwy z oliwek i dalej Brusie, pierwszej miejscowości znajdującej się za miastem Hwar w głębi wyspy. Wycieczka kończy się w zabytkowym mieście Hwar, gdzie można wspiąć się na Szpaniole - twierdzę zbudowaną na miejscu średniowiecznego zamku w celu obrony miasta przed Turkami. Nocleg w Hwarze.

Trasa rowerowa: Hwar - Vrboska – Stary Grad - Grablje - Brusje - Hwar (około 33 km)


Dzień 4 (Wyspa Korčula)

Korczula to wyspa z najbardziej bujną roślinnością na Adriatyku. Jej starożytna grecka nazwa: Korkyra Melaina oznacza bogate lasy sosnowe. Ciche i samotne miejsca z drzewami cyprysu, sprawia, ze Korczula jest być może najpiękniejszą wyspa na Adriatyku. Korczula, jak i Wenecja, została uznana za miejsce narodzin Marco Pola i dlatego często będziecie słyszeć imię „Marco Polo”. Miejsce, średniowieczne miasto Korczula ma strukturę w kształcie kości z ryb, gdzie główna "kość" (ulica) zaczyna się od głównej bramy wjazdowej do górnej części starego miasta. Nocleg w Korczuli.

Trasa rowerowa: Wela Luka - Korczula (około 44 km) lub Racisce - Lumbarda - Korczula (około 24 km) -Korczula ma bardzo wymagające trasy i nie jest odpowiednia dla osób o słabej formie.


Dzień 5 (Wyspa Mljet Narodowy Park)

W trakcie śniadania na pokładzie, płyniemy do zielonej wyspy Mliet, który jest również znany, jako "wyspa miodu". Park Narodowy Mliet jest pięknym obszarem z unikalnym urokiem, gdzie są dwa połączone jeziora - Wielkie Jezioro: o powierzchni 145ha, głębokości do 46m i Male Jezioro o powierzchni 24ha i maksymalnej głębokości 29m. Będziemy jechać rowerem wokół słonych jezior, gdzie jest wyspa, gdzie w 12 wieku był klasztor benedyktynów, oddzielone od świata, w zacisznej i otoczeniu lasów sosnowych i dębowych. Po obiedzie można popływać w Małym jeziorze lub wyruszyć na dodatkowa przejażdżkę rowerem. Nocleg w Pomena (Mliet).

Trasa rowerowa: Park Narodowy Mliet (około 15 km)


Dzień 6 (Półwyspa Pelješac – Makarska riwiera)

Po śniadaniu będziemy cieszyć się podróżą do półwyspu Peljesac, gdzie życie jest podobne do życia na wyspie. Wjazd nie będzie łatwy, ale będziecie mogli cieszyć się przyroda, której uroki pomogą Wam przezwyciężyć trudną trasę. Trasa rowerowa prowadzi środkową częścią półwyspu i poprzez najbardziej znane pola winogronowe. Kiedy dotrzemy do tarasu widokowego doczeka nas piękny widok starego miasta Korczula. Jazda jest dosyć ciężka w zależności, w jakiej jesteście formie fizycznej. Osoby, które się zmęczą, mogą wrócić na statek do kapitana i załogi w malowniczej miejscowości Orebić. Reszta grupy nastawi jazdę rowerem na drodze długiej 18 km, która doprowadzi nas do miejscowości Lowiszte, gdzie będzie obiad na pokładzie. Po południu statkiem dopłyniemy do popularnego kurortu na Riwierze Makarskiej, u podnóża łańcucha górskiego Biokowo, wysokiego 1762m. Nocleg w Baszka Woda lub Makarska.

Trasa rowerowa: Trstenik – Orebić - Lowiszte (około 27 lub 45 km)


Dzień 7 (Omiš – Split)

Po śniadaniu wyruszymy na ostatnią przejażdżkę, na nasze dalmatyńskiej przygody, tym razem do Radmanowih młynów, popularnego miejsca Radman, gdzie można cieszyć się pięknem przyrody i kanionem na rzece Cetina, znana z popularnego filmu Winetou, który tu nakręcano. Możecie tu również zobaczyć kamienny młyn z XVII wieku. Po powrocie do Omiszu możecie zwiedzić twierdzę Mirabella, która kiedyś służyła jako patrona stacja od wroga. Widok z twierdzy Mirabella rozciąga się na cały Braczki kanał. Po obiedzie płyniemy statkiem do historycznego miasta Split, który jest pod ochroną UNESCO oraz częścią światowego dziedzictwa. Tutaj możecie znaleźć mnóstwo rzymskiej architektury, ale pod szczególnym zainteresowaniem jest Pałac Dioklecjana. Nocleg w Splicie.

Trasa rowerowa: Split - Radman Mills - Omisz (około 12 km)


Dzień 8 (Split)

Śniadanie o godzinie 9:00 i zejście z pokładu.


Sprawdźcie dostępność i ceny

Premium (łazienka + klimatyzacja)
maj - Wyjazd
2.5.2020.
7
Split
2882,92 zl
Szczegóły
16.5.2020.
7
Split
2882,92 zl
Szczegóły
wrzesień - Wyjazd
26.9.2020.
7
Split
3053,76 zl
Szczegóły
Superior (z łazienką)
maj - Wyjazd
2.5.2020.
7
Split
2050,08 zl
Szczegóły
9.5.2020.
7
Split
2050,08 zl
Szczegóły
16.5.2020.
7
Split
2050,08 zl
Szczegóły
23.5.2020.
7
Split
2050,08 zl
Szczegóły
30.5.2020.
7
Split
2178,21 zl
Szczegóły
czerwiec - Wyjazd
6.6.2020.
7
Split
2178,21 zl
Szczegóły
wrzesień - Wyjazd
5.9.2020.
7
Split
2626,66 zl
Szczegóły
12.9.2020.
7
Split
2626,66 zl
Szczegóły
19.9.2020.
7
Split
2178,21 zl
Szczegóły
26.9.2020.
7
Split
2050,08 zl
Szczegóły
październik - Wyjazd
3.10.2020.
7
Split
1815,17 zl
Szczegóły

Komentarze gości

Fantastyczny
3.9
Łączna ocena gości
Naturalne piekna
5
Rozrywka
3.5
Wycieczki
3
Poziom zadowolenia
4
Stosunek ceny do jakości
4

0/8
Warunki płatności

Wybierzcie termin aby zobaczyć sposoby i dynamikę płatności za te kwaterę.

Modele płatności:
  Dynamika płatności:

   Najlepsze, co Chorwacja może zaoferować znajdziesz w swojej skrzynce mailowej!

   Members of
   Croatian National Tourist Board
   Association of Croatian travel agencies
   Travelife - Sustainability in tourism
   Quality guarantee UKAS - ISO 9001
   Secure payment HTZ

   All rights reserved © 2020