Kamienne domy Korcula - wyspa Korcula

Korcula - wyspa Korcula oferuje domy z kamienia, jako rozpoznawalny element autentycznego zakwaterowania

Kamienne domy Korcula - wyspa Korcula - autentyczny kamienne domy

Korcula - wyspa Korcula oferuje domy z kamienia, jako rozpoznawalny element autentycznego zakwaterowania. Pobyt w domu z kamienia, to szczególne doświadczenie, zwłaszcza, jeśli kamień znajduje sie w starym budynku, który był używany przez naszych przodków. Piękny dom ukazuje kawałek historii, która, wraz z doskonałą obsługą to idealne połączenie które zadowoli najbardziej wymagających.

Z Adriagate.com szybko i łatwo znajdziecie najlepsze kamienne domy, które Korcula - wyspa Korcula oferuje. Zobacz szczegółowe opisy kamiennych domów, zdjęć, filmów i opinie klientów. Wybierz swój dom Korcula - wyspa Korcula z Adriagate i skorzystaj z programu lojalnościowego aby uzyskać prawo do bonu w wysokości 150 €. Rezerwujcie dom z kamienia bez dodatkowych kosztów, z gwarancją zwrotu pieniędzy, i zapłaćcie w dniu przyjazdu.

Wyróżniliśmy kilka najlepszych kamiennych domów w destynacji Korcula - wyspa Korcula, aby ułatwić Wam wybór


Dostępne od razu
Ostatnia rezerwacja przed 18 dni
Ten piękny, kamienny dom znajduje się w gaju oliwnym, który rozciąga się na powierzchni 10.000 metrów kwadratowych i jest także otoczony lasem sosnowy...
Pojemność:
4 Osoby
Cena od: 720 zl za dzień

Korcula - wyspa Korcula szeroka oferta kamiennych domów. Tu możecie zobaczyć ostatnio zarezerwowane kwatery

Domy kamienne w centrum miasta Korcula - wyspa Korcula

Poczujcie śródziemnomorski czar, wyborem domu kamiennego w centrum miasta Korcula - wyspa Korcula. Przechadzajcie się wąskimi uliczkami i doświadczcie powiew przeszłości. Na naszych stronach internetowych możecie odnaleźć różny wybór domów kamiennych w centrum miasta Korcula - wyspa Korcula i zarezerwujcie idealny kamienny dom na wypoczynek z rodziną i przyjaciółmi.

Kamienne domy z przepięknym widokiem w Korcula - wyspa Korcula

Wybierzcie kamienny dom w miejscowości Korcula - wyspa Korcula, gdzie na jego tarasie możecie radować się pięknym widokiem i idealnymi zachodami słońca.  My Wam oferujemy różnorodną ofertę kamiennych domów w Korcula - wyspa Korcula, abyście mogli radować się wakacjami z Waszymi najbliższymi.

Najlepsze, co Chorwacja może zaoferować znajdziesz w swojej skrzynce mailowej!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020