Wyprawa Sea kayak Zlarin

Cena od:  zl od osoby
 • Share

Info

Dodatkowe informacje
 • Intensywność / poziom ciężkości trasy: Moderate
 • Odpowiednie dla seniorów: Tak
 • Odpowiednie dla dzieci: Tak
 • Odpowiednie dla większości podróżujących: Tak
 • Dni: 1
 • Minimalnie: 1
 • Maksymalnie: 50
 • Adnotacja: minimalny wiek 6 lat. Wycieczki codziennie od czerwcado września. W kwietniu, maju i październiku wycieczki tylko wweekendy. Nie zapomnijcie zabrać ze sobą strojów kąpielowych, spodenek, koszulek i butów do wody, a także ręczników i obuwia zapasowego oraz ubrań, kremu do opalania, wody itp.

Informacje o cenie
 • Cena zawiera: ubezpieczenie pasażera, sprzęt kajakowy (kamizelka, kask, neopren), przewodnik.
 • Cena nie zawiera: jedzenie i napoje.
Wycieczka kajakiem Zlarin rozpoczyna się w Zablaću, małej wiosce niedaleko Šibenika. Po krótkim zapoznaniu się z wiosłami, rozpoczynamy naszą wyprawę na wyspę oddaloną zaledwie o dwie mile od lądu. Jadąc wzdłuż wybrzeża, zbliżamy się do Zlarina i znajdujemy idealne miejsce na piknik i kąpiel. Możecie spróbować różnych dań rybnych w lokalnych restauracjach, poznać historię wyspy, która jest ściśle związana z rafą koralową lub odpocząć w absolutnej ciszy bez zgiełku i pojazdów. Jedną z interesujących informacji o Zlarinie jest to, że Ante Maglica, wynalazca słynnych baterii Maglite, pochodzącego ze Zlarina, jego dom rodzinny znajduje się nadal w tej miejscowości. Po zwiedzeniu wyspy i rozkoszowaniu się jej spokojem, wiosłujemy z powrotem na ląd. Nasza wycieczka kajakiem kończy się archipelagiem Šibenika i widokiem na imponującą twierdzę Šibenika. Uczestnictwo nie wymaga doświadczenia wioślarskiego, a dzieci w wieku do 6 lat mogą być w towarzystwie rodziców. Podczas wycieczki korzystamy z profesjonalnych kajaków typu „sit-on-top” dla dwóch osób, łatwych w obsłudze, a także oferujemy opcjonalny fotelik dla dziecka. Zapewnimy również wszystkie inne niezbędne wyposażenie: kamizelkę, wiosła i wodoodporne pojemniki do przechowywania rzeczy osobistych (aparat fotograficzny, jedzenie i napoje itp.). Nie zapomnijcie zabrać ze sobą strojów kąpielowych, spodenek, koszulek i butów do wody, a także ręczników i obuwia zapasowego oraz ubrań, kremu do opalania, wody itp.

Dzienny program szlaku

Miejsce odjazdu: Zablaće
Wyjazd: sobota, niedziela
Czas wyjazdu: 10:00h      Language: HR,EN

Wyjazd: wtorek
Czas wyjazdu: 10:00h      Language: HR,EN

Wyjazd: sobota, niedziela
Czas wyjazdu: 10:00h      Language: HR,EN

Komentarze gości

Opisy na stronie internetowej mogą ulec zmianie. Wasze komentarze pomogą nam w zaktualizowaniu opisów. Z góry dziękujemy!
 Dodaj komentarz

Atrakcje i zajęcia

Zobacz na mapie Zobacz na mapie
Warunki płatności

Wybierzcie termin aby zobaczyć sposoby i dynamikę płatności za te kwaterę.

Modele płatności:
  Dynamika płatności:

   Najlepsze, co Chorwacja może zaoferować znajdziesz w swojej skrzynce mailowej!

   Members of
   Croatian National Tourist Board
   Association of Croatian travel agencies
   Travelife - Sustainability in tourism
   Secure payment HTZ

   eu logo
   Hamag Bicro logo

   All rights reserved © 2022