Wyprawa Niesamowite przygody w jednym pakiecie (rafting, skoki do wody, nurkowanie, alpinizm)

Cena od:  zl od osoby
 • Share

Info

Dodatkowe informacje
 • Intensywność / poziom ciężkości trasy: Moderate
 • Dni: 1
 • Minimalnie: 1
 • Maksymalnie: 10
 • Adnotacja: czas trwania: 3-4 godziny (czasami mniej, zależnie od grupy; wymagana sprawność fizyczna: 2 (wskali 1-5); wiek: minimalny wiek 16 lat.

Informacje o cenie
 • Cena zawiera: przejazd z agencji Adriagate Omiš do Blato na Cetinie (punkt początkowy) i z powrotem, wynajem rafitngu, sprzętu oraz pomoc i ubezpieczenie przewodnika.
To niesamowita przygoda, która jest wyjątkowa i łączy w sobie kilka różnych przygód. Obejmuje rafting, skakanie ze skał, nurkowanie, piesze wycieczki. Ta część rzeki między wioskami Blato na Cetinie i Zadvarja ma 9,5 km długości, prędkości rzeki to 2-3, a najszybsza to wspaniały 4 metrowy spadek w połowie drogi otoczony klifem o 40-150 metrów głęboki kanion. Podobnie jak we wszystkich naszych podróżach i przygodach, nosić będziecie wymagany sprzęt bezpieczeństwa, który obejmuje kamizelki ratunkowe i kaski, które zapewniają europejski standard bezpieczeństwa, a także dodatkowe wyposażenie, jak szorty neoprenowe lub kombinezony neoprenowe w zależności od pogody i pory roku. Każda przygoda zaczyna się od omówienia bezpieczeństwa twojego przewodnika, który pokaże, jak używać sprzętu i jak zachowywać się na rzece, aby uniknąć wypadków. W ciągu 5-10 minut rozmowy na temat bezpieczeństwa dowiecie się wszystkiego, co musicie wiedzieć o podróży i bezpieczeństwie na rzece. Rafting rozpoczyna się w spokojnej części rzeki, gdzie można ćwiczyć umiejętności wioślarskie, nawet jeśli wam się nie uda, pojawi się przewodnik w pobliżu, aby pokazać, jak to zrobić prawidłowo. Podczas podróży będziecie mieli kilka miejsc, w których możecie odpocząć, pływać, nurkować i to wszystko za zgodą i aprobatą przewodnika. Pod koniec spływu, będzie 10 minut wspinaczki na wzgórze i wędrówki z kilkoma pięknymi widokami na cały kanion, w którym się znajdujecie.

Dzienny program szlaku

Miejsce odjazdu: Omis
Wyjazd: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela
Czas wyjazdu: 09:15h      Language: HR,EN

Komentarze gości

Opisy na stronie internetowej mogą ulec zmianie. Wasze komentarze pomogą nam w zaktualizowaniu opisów. Z góry dziękujemy!
 Dodaj komentarz

Atrakcje i zajęcia

Zobacz na mapie Zobacz na mapie
Warunki płatności

Wybierzcie termin aby zobaczyć sposoby i dynamikę płatności za te kwaterę.

Modele płatności:
  Dynamika płatności:

   Najlepsze, co Chorwacja może zaoferować znajdziesz w swojej skrzynce mailowej!

   Members of
   Croatian National Tourist Board
   Association of Croatian travel agencies
   Travelife - Sustainability in tourism
   Secure payment HTZ

   eu logo
   Hamag Bicro logo

   All rights reserved © 2022