Wyprawa Całodniowa wycieczka do Omiša na Rafting i Zipline z wyspy Hvar

Cena od:  zl od osoby
 • Share

Info

Dodatkowe informacje
 • Intensywność / poziom ciężkości trasy: Moderate
 • Dni: 1
 • Minimalnie: 2
 • Maksymalnie: 20
 • Adnotacja: zaleca się nosić odpowiednie buty do chodzenia po przyrodzie i zabrać wodę (1 litr). Minimalny wiek to 7 lat. Maksymalna waga osoby to 140 kg.

Informacje o cenie
 • Cena zawiera: zipline i bilety na rafting, Split - Omiš transfer powrotny, ubezpieczenie pasażerów, sprzęt bezpieczeństwa zipline i rafting.
 • Cena nie zawiera: transfer powrotny Vrboska- Stari Grad, powrotne bilety promowe Stari Grad – Split.
Wasza wycieczka rozpoczyna się o godz. 7:45 promem na relacji Stari Grad - Split. Po przybyciu do Splitu zostaniecie powitani przez kierowcę busa, który zabierze was do agencji w Omišu, gdzie podpiszecie oświadczenie, że dobrowolnie zgodziliście się na wycieczkę Zipline. Z Omiša przewodnik zabierze was na start Zipline, gdzie udostępni wam sprzęt bezpieczeństwa i udzieli kilka ważnych wskazówek. Na samym starcie znajduje poligon, na którym poćwiczycie zjazd na jednej krótkiej linii, aby zapoznać się z tym rodzajem zjazdu. Dalej zaczynamy od najdłuższej linii o długości 700 m. Wycieczka trwa około 2 godzin, w zależności od wielkości grupy. Po zakończeniu zipline, przewodnicy wrócą was do agencji w Omišu, a następnie kierowca zabierze was na początek raftingu w Penšići, niedaleko Zadvarja. Po krótkim zapoznaniu się ze sprzętem zaczynamy spływ w dół rzeki Cetiny. Podczas trzygodzinnej jazdy będziecie mieli okazję zobaczyć całe piękno kanionu Cetiny i cieszyć się piękną przyrodą. Po 3 godzinach jazdy dopłyniemy do młynów Radmana, gdzie doczeka was kierowca, aby zabrać was z powrotem do Splitu. Będziecie mieli godzinę wolnego czasu na spacer wzdłuż splitskiej riwy, zjedzenie czegoś lub orzeźwienie się w jednej z wielu splitskich kawiarni. Powrót promem do Stari Grad o godz. 20:30 i dopłyniecie o 22:30.

Dzienny program szlaku

Miejsce odjazdu: Stari Grad - wyspa Hvar
Wyjazd: poniedziałek
Czas wyjazdu: 07:45h      Language: HR,EN

Komentarze gości

Opisy na stronie internetowej mogą ulec zmianie. Wasze komentarze pomogą nam w zaktualizowaniu opisów. Z góry dziękujemy!
 Dodaj komentarz

Atrakcje i zajęcia

Zobacz na mapie Zobacz na mapie
Warunki płatności

Wybierzcie termin aby zobaczyć sposoby i dynamikę płatności za te kwaterę.

Modele płatności:
  Dynamika płatności:

   Najlepsze, co Chorwacja może zaoferować znajdziesz w swojej skrzynce mailowej!

   Members of
   Croatian National Tourist Board
   Association of Croatian travel agencies
   Travelife - Sustainability in tourism
   Secure payment HTZ

   eu logo
   Hamag Bicro logo

   All rights reserved © 2021