Kamienne domy Sumartin - wyspa Brac

Sumartin - wyspa Brac oferuje domy z kamienia, jako rozpoznawalny element autentycznego zakwaterowania

Kamienne domy Sumartin - wyspa Brac - autentyczny kamienne domy

Sumartin - wyspa Brac oferuje domy z kamienia, jako rozpoznawalny element autentycznego zakwaterowania. Pobyt w domu z kamienia, to szczególne doświadczenie, zwłaszcza, jeśli kamień znajduje sie w starym budynku, który był używany przez naszych przodków. Piękny dom ukazuje kawałek historii, która, wraz z doskonałą obsługą to idealne połączenie które zadowoli najbardziej wymagających.

Z Adriagate.com szybko i łatwo znajdziecie najlepsze kamienne domy, które Sumartin - wyspa Brac oferuje. Zobacz szczegółowe opisy kamiennych domów, zdjęć, filmów i opinie klientów. Wybierz swój dom Sumartin - wyspa Brac z Adriagate i skorzystaj z programu lojalnościowego aby uzyskać prawo do bonu w wysokości 150 €. Rezerwujcie dom z kamienia bez dodatkowych kosztów, z gwarancją zwrotu pieniędzy, i zapłaćcie w dniu przyjazdu.

Wyróżniliśmy kilka najlepszych kamiennych domów w destynacji Sumartin - wyspa Brac, aby ułatwić Wam wybór


Pojemność:
8 Osoby
Cena od: 852 zl za dzień

Dostępne od razu
Przewoź gości do obiektu jest możliwy tylko łodzią. Właściciel przewozi gości do kwatery. Jest możliwość wynajęcia łodzi z dopłatą 40-45 €, pod warunk...
Pojemność:
4 Osoby
Cena od: 1207 zl za dzień

Dostępne od razu
Smakować życia po dalmatyńsku brzmi bajecznie, wśrod stuletnych drzew oliwkowych oraz pachniających roślin śródziemnomorskich mogą Państwo czuć rajski...
Pojemność:
3 Osoby
Cena od: 519 zl za dzień

Sumartin - wyspa Brac szeroka oferta kamiennych domów. Tu możecie zobaczyć ostatnio zarezerwowane kwatery

Domy kamienne w centrum miasta Sumartin - wyspa Brac

Poczujcie śródziemnomorski czar, wyborem domu kamiennego w centrum miasta Sumartin - wyspa Brac. Przechadzajcie się wąskimi uliczkami i doświadczcie powiew przeszłości. Na naszych stronach internetowych możecie odnaleźć różny wybór domów kamiennych w centrum miasta Sumartin - wyspa Brac i zarezerwujcie idealny kamienny dom na wypoczynek z rodziną i przyjaciółmi.

Kamienne domy z przepięknym widokiem w Sumartin - wyspa Brac

Wybierzcie kamienny dom w miejscowości Sumartin - wyspa Brac, gdzie na jego tarasie możecie radować się pięknym widokiem i idealnymi zachodami słońca.  My Wam oferujemy różnorodną ofertę kamiennych domów w Sumartin - wyspa Brac, abyście mogli radować się wakacjami z Waszymi najbliższymi.

Najlepsze, co Chorwacja może zaoferować znajdziesz w swojej skrzynce mailowej!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020