Apartamenty Lumbarda - wyspa Korcula

Wybierz najlepsze apartamenty, które oferuje Lumbarda - wyspa Korcula

Pokaż wszystkie apartamenty Lumbarda - wyspa Korcula
Zobacz na mapie Zobacz na mapie
Więcej  Zamknij 

Przejrzyj obiekcie położonym w pobliżu docelowego Lumbarda - wyspa Korcula

Nasza rekomendacja apartamentów w destynacji Lumbarda - wyspa Korcula! Przejrzyj naszą ofertę kwater w destynacji Lumbarda - wyspa Korcula, jesteśmy pewni, że znajdziecie apartament wg. swoich potrzeb wakacyjnych w destynacji Lumbarda - wyspa Korcula


Dostępne od razu
A small stone house surrounded by nature with a beautiful garden is ideal for a completely relaxing holiday. 1 km long gravel road leads to the house....
Pojemność:
3 Osoby
Cena od: 323 zl za dzień

Dostępne od razu
Ostatnia rezerwacja przed 10 dni
Pojemność:
5 Osoby
Cena od: 369 zl za dzień

Pojemność:
8 Osoby
Cena od: 413 zl za dzień

Pojemność:
4 Osoby
Cena od: 257 zl za dzień

Tu możecie zobaczyć ostatnio zarezerwowane kwatery!

Lumbarda - wyspa Korcula

Lumbarda - wyspa Korcula posiada ładnie urządzone nowoczesne apartamenty

Dla naszych gości ważny jest wygląd prywatnej kwatery, w której przebywają, dlatego naszą ofertę wzbogaciliśmy o pięknie urządzone apartamenty w destynacji Lumbarda - wyspa Korcula . U nas możecie odnaleźć największy wybór nowoczesnych apartamentów, które Lumbarda - wyspa Korcula oferuje, a ich urocze kolory i atmosfera, stwarzają niezwykły klimat w czasie Waszych wakacji.

Lumbarda - wyspa Korcula oferuje i apartamenty z przystępnymi cenami

Lumbarda - wyspa Korcula w swoje oferty prywatnego zakwaterowania jest wzbogacona o apartamenty, które są dobre dla każdej kieszeni. Na naszej stronie internetowej możecie zarezerwować tani apartament, ponieważ my z pewnością mamy najbogatszy wybór przystępnych apartamentów, które Lumbarda - wyspa Korcula oferuje. Nie zapomnijcie śledzić nasze promocyjne akcje, first i last minute oferty, aby zaoszczędzić od 25% ceny!

Rodzinny wypoczynek w apartamencie w Lumbarda - wyspa Korcula

Jeśli podróżujecie z rodziną Lumbarda - wyspa Korcula jest idealną destynacją dla Was. W naszej ofercie możecie odnaleźć najbogatszej wybór apartamentów w Lumbarda - wyspa Korcula , które są idealne na lato z rodziną. Przejrzyjcie i zarezerwujcie apartament na naszej stronie i internetowej, abyście swojej rodzinie mogli zapewnić zasłużony wypoczynek.

Zabierzcie swojego zwierzaka domowego na wypoczynek w Lumbarda - wyspa Korcula

Teraz możecie beztrosko wyruszyć na wypoczynek ze swoim zwierzakiem domowym, ponieważ myśląc o Was, przygotowaliśmy oferty apartamentów, w których Wasze pupile są mile widziane. Prostym filtrowaniem apartamentów w destynacji Lumbarda - wyspa Korcula możecie łatwo i szybko odnaleźć apartament, który jest idealny do niezapomnianego wypoczynku z Waszym domowym zwierzakiem.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Najlepsze, co Chorwacja może zaoferować znajdziesz w swojej skrzynce mailowej!
Dziękujemy! Błędny adres e-mailowy