Podróżowanie z dziećmi i szkoła internetowa, praca na komputerze.

Rozwój technologii umożliwił pracownikom niektórych sektorów gospodarki pracę poza biurem. Zmiany, które zaszły wraz z pandemią, tylko przyspieszyły ten proces dyslokacji, rozciągając się jednocześnie na edukację. Taki trend, choć być może nie jesteśmy do tego jeszcze w pełni przyzwyczajeni, faktycznie pozwala nam zmienić miejsce zamieszkania.

Cyfrowi nomadzi w Chorwacji

Ponieważ pracujemy już z domu, możemy wybrać szczególne miejsce, w którym chcemy spędzić czas, np. dom w przyrodzie lub z widokiem na morze.

Żyj, pracuj i wychowuj dzieci w pięknych domach na chorwackim wybrzeżu.

Tendencja rosnącej liczby tzw. nomadów rodzinnych potwierdza, że niektóre osoby dostrzegły korzyści płynące z tego rodzaju pracy i nauki. To przede wszystkim małżeństwa z dziećmi, które motywowane wydarzeniami na świecie szukają idealnego miejsca do życia.

Online szkoła w Chorwacji - dłuższy wynajem

Rodzinni nomadzi preferują noclegi w spokojniejszych miejscach, które nadal pozostają dobrze połączone z ośrodkami miejskimi ze względu na dostępność wszystkich niezbędnych usług (sklepy, przychodnie itp.), jednocześnie chcąc cieszyć się pewną intymnością, jaka kryje się w spokojniejszych lokalizacjach, z podwórzami i ogrodami.

Oferta noclegowa dla rodzinnych nomadów – miejsce do pracy dla Was i obszerne podwórka do zabaw dla dzieci.

Oferta zakwaterowania dla rodzin nomadów w Chorwacji - plac zabaw dla dzieci

Na szczęście, Chorwacja obfituje w takie destynacje, zarówno na wyspach, jak iw mniejszych miejscowościach na wybrzeżu lub w głębi Dalmacji. Pracujesz połączony ze stabilnym łączem internetowym w specjalnym pomieszczeniu, który zachęca do pracy i kreatywności, podczas gdy dziecko bawi się na podwórku, a później możesz wybrać się z całą rodziną na spacer po przyrodzie lub popływać.

Życie w Chorwacji z rodziną - dłuższy wynajem domów i apartamentów

Baza noclegowa tego typu jest nowocześnie wyposażona, a cena zakwaterowania i mediów, a także cena wszystkich innych usług jest w Chorwacji znacznie niższa w porównaniu do średniej europejskiej, więc za te same pieniądze można dostać znacznie więcej.

Wybór zakwaterowania dla cyfrowych nomadów i rodzin z dziećmi uczącymi się online

Dla wszystkich, którzy przyjeżdżają z rodzinami, Adriagate wyróżnił najlepsze domy położone na małych obszarach miejskich (wyspy, wybrzeże, a także kontynent). Wszystkie obiekty mają doskonałe łącze internetowe, wysokiej jakości biurka, ogrzewanie i są bardzo dobrze skomunikowane z resztą kraju, zlokalizowane w pobliżu głównych lotnisk, z dostępnością wszystkich niezbędnych usług (ośrodki zdrowia, bary, restauracje, sklepy).

Pięknie urządzone kwatery dla cyfrowych nomadów w Dalmacji i Istrii Zapewnione miejsce do pracy dla cyfrowych nomadów w Chorwacji

Dla osób żyjących w pojedynkę lub par, oprócz domów, dostępnych jest wiele apartamentów w różnych lokalizacjach.

„Podsumowując, chcemy zakończyć myślą, że postrzegamy życie jako samochód. Jeśli trzymasz samochód w garażu przez całe życie, nie ma z niego wielkiej korzyści, więc ruszaj w drogę i jedź do Chorwacji”. 😊

Jeśli jesteś nomadem rodzinnym, masz ochotę zostać lub po prostu chcesz wyjechać z rodziną na dłuższy pobyt, sprawdź naszą ofertę!

Cyfrowi nomadzi - dłuższe rodzinne wyjazdy

Sprawdź

Ivan K.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here