Wypoczywajcie od tłumu i miejskiego zgiełku i zrelaksujcie się całkowicie ze swoimi najbliższymi na plażach w Rogoźnicy.

W Rogoźnicy znajdują się liczne, pięknie zagospodarowane plaże. Większość z nich są to żwirkowe plaże i znajdują się tuż obok osiedli, dlatego są idealne dla rodzin z dziećmi. A dla miłośników spokoju, ciszy i prywatności znajdzie się tu kilka ukrytych zatoczek, gdzie będziecie mogli cieszyć się krystalicznie czystym morzem i naturalnymi skalistymi plażami.

Stivašnica

Po różnych stronach wyspy Rogoźnicy istnieje kilka żwirowych plaż, więc jeśli zaskoczą Was fale, wiatr lub brak słońca i odciągnie Was to z jednej plaży, spokój możecie znaleźć na jednej z innych plaż.

Rogoznica

Na idyllicznej rogoźnickiej wyspie możecie wykapać się na jednej z następujących plaż:

Plaża Račice – żwirkowa część tej plaży jest ulubionym miejscem rodzin z dziećmi, ze względu na łagodne wejście do morza, a betonowa część jest idealna dla każdego, kto chce cieszyć się słońcem. Na tej plaży nie ma naturalnego cienia, więc nie zapomnijcie zabezpieczyć się filtrem przeciwsłonecznym lub możecie zabrać ze sobą własną parasolkę przeciwsłoneczną. Jeśli pojedziecie na północ, znajdziecie miejsce na idealn, romantyczny relaks we dwoje. CZYTAJ WIĘCEJ »

Račice

Plaża Gornji Muli – ta kamienista plaża jest częściowo wybetonowana, aby opalanie i leżenie było przyjemniejsze. Znajduje się niedaleko centrum Rogoźnicy, a w pobliżu plaży jest karczma, w której możecie skosztować lokalnych specjałów, takich jak ośmiornicę „ispod peke” lub grillowaną rybę. Zawsze możecie zjeść pyszną pizzę w jednej z pobliskich pizzerii i wypić orzeźwiający napój lub kawę w barze na plaży. CZYTAJ WIĘCEJ »

Gornji Muli

Jeśli zdecydujecie się kąpiel w okolicy Rogoźnicy, zdecydowanie polecamy odwiedzić jedną z poniższych plaż:

Plaża Kanica – ta żwirkowa plaża znajduje się w miejscowości o tej samej nazwie, niedaleko Rogoźnicy. Jest idealna na spokojny wypoczynek bez dodatkowych udogodnień, co naładuje Wam baterie oraz zapewni całkowity relaks. Ze względu na płytkie i stopniowe wejście do morza, nadaje się dla mniejszych dzieci i słabszych pływaków. W pobliżu plaży znajduje się kawiarnia, w której możecie odpocząć od słońca i zrelaksować się przy napoju lub kawie. CZYTAJ WIĘCEJ »

Kanica

• Plaża Mezaroca – 11 km od Rogoźnicy znajduje się miasteczko Ražanj, a niedaleko od centrum samej miejscowości, plaża Mezaroca. Ta piękna, żwirkowa plaża z płytami betonowymi jest idealna na opalania i na beztroskie rodzinne wakacje. Na plaży nie ma żadnych dodatkowych atrakcji, więc nie zapomnicie zabrać ze sobą kremów z filtrami, czapki lub kapelusz, wody, ręczników plażowych i okularów przeciwsłonecznych. Przed przybyciem na plażę możecie również odwiedzić lokalny targ, na którym możecie kupić domowe owoce sezonowe, idealne na orzeźwienie na plaży. CZYTAJ WIĘCEJ »

Mezaroca

Plaża Varoš – to główna plaża w Ražanju i jedyna całkowicie żwirkowa. Ze względu na drobny żwirek, stopniowe wejście do morza i naturalny cień, nadaje się na spokojny i relaksujący, rodzinny wypoczynek z małymi dziećmi. Plaża jest łatwo dostępna, ale bez dodatkowych atrakcji, jak tłumów, więc jest idealna dla każdego, kto pragnie cieszyć się spokojem, bez wielkiego gwaru, a jednocześnie blisko miasta. CZYTAJ WIĘCEJ »

Varoš

Plaża Stupin Čeline – ta piękna, żwirowa plaża znajduje się w małej turystycznej miejscowości Podglavica, 2 km od Rogoźnicy. Ze względu na płytkie morze, ogrodzona od łodzi i toboganów, ta plaża jest ulubionym miejscem dla rodzin z dziećmi. Dodatkowym jej atutem jest to, że tuż przy niej znajdują się liczne domy wakacyjne i apartamenty. Oprócz dzieci, na plaży radować się będą także dorośli podczas nurkowania w głębokim morzu. CZYTAJ WIĘCEJ »

Stupin Čeline

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here