Wszyscy miłośnicy zwierząt i właściciele zwierząt domowych wiedzą, jak trudno jest znaleźć miejsce na idealny letni wypoczynek, gdzie mogą razem wypoczywać i cieszyć się wraz ze swoim czteronożnym przyjacielem. Jeśli chodzi o Chorwację, jesteśmy pewni, że przyjeżdżając do Istrii i Kvarner nie popełnicie błędu. Mianowicie, są to dwa regiony adriatyckiego regionu o największej liczbie plaż dla psów. A oprócz plaż oferują się tu również różne rodzaje zakwaterowania, w których możecie beztrosko przebywać ze swoim pupilem.

Poniżej przedstawiamy Wam 5 najlepszych plaż dla psów w różnych miastach na Istrii i Kvarnerze.

1. Redagara

Na wyspie Krk, niedaleko miasteczka o tej samej nazwie, znajduje się żwirowa plaża Redagara. Ta plaża nosi tytuł oficjalnej plaży dla psów. Znajduje się w cichej i ustronnej zatoce i dlatego jest idealnym miejscem na relaks i zabawę dla Waszego domowego zwierzaka. Bujna roślinność tworzy naturalny cień, gdzie możecie uciec w czasie wielkiego upału. CZYTAJ WIĘCEJ »

Redagara
Redagara

2. Podvorska

Plaża Podvorska znajduje się w Crikvenicy i jest prawdziwym rajem dla zwierząt domowych. Jest to jedna z najlepiej wyposażonych plaż dla psów na Adriatyku. Aby ukryć się przed mocnym słońcem, na plaży znajdują się zadaszenia, jak i prysznice, ławki i kosze na psie odchody. CZYTAJ WIĘCEJ »

Podvorska

3. Brajdica

Plaża Brajdica znajduje się na Pećinama, niedaleko centrum miasta Rijeki. Ta żwirowa, plaża dla psów jest wyposażona w kosze na śmieci, ławeczki i bieżącą wodę. Na plaży znajdują się prysznice z gumowym wężem, co ułatwi spłukać morską sól z Waszych pupili. Wokół plaży jest ogrodzenie, dzięki czemu Wasze psy mogą bezpiecznie i beztrosko poruszać się po plaży. CZYTAJ WIĘCEJ »

Brajdica
Brajdica

4. Stupice

Plaża Stupice znajduje się na kampingu o tej samej nazwie, na samym dole półwyspu Istrii, w Premanturze. Głównie żwirowa, częściowo kamienista, a oprócz zwierząt, plaża jest idealna dla wszystkich aktywnych wczasowiczów. Podczas gdy Wasz pupile beztrosko zabawiają się w morzu, w tym samym czasie Wy możecie spróbować się w różnych sportach wodnych lub zagrać w tenisa. CZYTAJ WIĘCEJ »

Stupice

5. Kantrida

Plaża Kantrida to pierwsza urządzona plaża dla psów w Rijece. Znajduje się na nasypie na wschód od pomocniczego stadionu piłkarskiego Kantrida. Oprócz miejsc do opalania i zejścia do morza, ta plaża jest wyposażona w prysznic i gumowy wąż, co ułatwi Wam spłukać morską sól z Waszego pupila. CZYTAJ WIĘCEJ »

Kantrida

Aby Was nic nie zaskoczyło, przed przyjściem na plażę i kąpiel z psem, zalecamy sprawdzenie urządzenia plaży i dostosowanie się do warunków i czasu spędzonego na plaży ze swoim pupilem. Pamiętajcie, że musicie również chronić swojego zwierzaka przed słońcem, wypłukać sól morską i wysuszyć przed powrotem do domu. Zabierzcie również jego ulubioną zabawkę, aby mógł się bawić, miskę na wodę i coś do przekąszenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here