Po opowieściach o pięknych ukrytych zatoczkach na wyspie Hvar, przyszedł czas, abyśmy przedstawili uroki największej dalmatyńskiej wyspy Brač, jak również możliwości wakacji w stylu Robinsona na tej wyspie.

Na samym początku nie sposób nie wspomnieć o mieście Bol i plaży Zlatni rat, dzięki której wyspa Brač jest najbardziej rozpoznawalna. Miejscowość ta jest prawdziwą oazą turystyczną, odwiedzaną co roku przez coraz większą liczbę gości. Jest to idealne miejsce dla miłośników morskich aktywności, historii i kultury, piękna natury, ale także dla tych, którzy szukają nocnych wypadów i rozrywki. Spośród bardziej znanych i zamieszkałych miejsc na wyspie Brač są z pewnością miejsca takie jak: Supetar, Sumartin, Sutivan, Pučišća i Povlja.

Bol
Zlatni rat

Jednak przejdźmy teraz na drugą stronę wyspy, do niecodziennego życia z dala od miejskiego zgiełku, hałasu i tłumów. Skierujmy się w stronę oazy spokoju, ciszy i naturalnego piękna. Brak nowoczesnej technologii, obfitości pożywienia napojów, a także wszelkich innych rzeczy, z których dziś korzystamy, tutaj zastąpi nam to świeże powietrze, krystalicznie czyste morze, świergot ptaków i piękne, naturalne krajobrazy.

Wyspa Brač ukrywa także liczne zatoczki dla prawdziwej relaksacji ciała i duszy. Tego typu wypoczynek możecie odnaleźć w zatokach takich jak: Žukovik, Puntica, Planik, Puntinak, Studena, Žirje, Kupinova i Lovrećina. Po wakacjach w jednej z tych zatoczek na pewno będziecie się zastanawiali, jakie są rzeczywiste zalety życia?

Kupinova
Lovrećina
Podražišće
Žirje
Studena
Žukovik

Zapomnijcie o codzienności, wynajmiecie dom wakacyjny w jednej z zatoczek i przeżyjcie niezapomniane doświadczenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here