Pandemia Covid 19 szturmem opanowała świat w 2020 roku, a sektor turystyczny był jedną z najbardziej dotkniętych gałęzi gospodarki. Pandemia nieustannie zmienia nasz sposób życia na co dzień, pomimo wszystkich wyzwań, przed którymi stanął każdy z nas w trakcie tego trudnego roku, wciąż istnieją elementy naszego życia, które są tak głęboko związane z naszą wewnętrzną istotą, po prostu nie jesteśmy w stanie ich pozbawić, jeśli chcemy zachować nasz ogólny dobrobyt. Podróżowanie, podobnie jak powietrze, którym oddychamy, czy jedzenie, które jemy, jest istotnym elementem życia, głęboko osadzonym w naszej istocie.

Podróżowanie musi być zawsze możliwe bez względu na okoliczności, ponieważ jest to nasz ostateczny wyraz wolności. Dzisiejsze biura turystyczne musiały dostosować się jak nigdy dotąd, aby zapewnić podróżnym na całym świecie bezpieczeństwo i cieszenie się zasłużonymi wakacjami.

Kwatery prywatne – najlepszy wybór na wakacje w czasie pandemii

Adriagate Agencja Turystyczna ze Splitu służy doskonały przykład tego, jak agencja powinna działać w tych nadzwyczajnych okolicznościach. Przede wszystkim duży ruch generowany przez Adriagate opiera się na oferowaniu kwater prywatnych wszelkiego rodzaju, od apartamentów, przez domy wakacyjne, wille, aż po domy na odludziu i latarnie morskie. Kwatery prywatne to właściwie najlepszy sposób na spędzenie wakacji w czasach pandemii. Domy wakacyjne, wille, domki na odludziu lub latarnie morskie zapewniają całkowitą prywatność z dala od tłumów i często znajdują się w stosunkowo odizolowanych miejscach z dużą ilością prywatnych przestrzeni na zewnątrz.

Zakwaterowanie jest zgodnie z najwyższymi standardami i przepisami epidemiologicznymi

Zdrowie i bezpieczeństwo są najważniejsze

Bezpieczeństwo i ochrona zdrowia, będąc głównym przedmiotem troski wielu podróżujących, powoduje, że sama lokalizacja i rodzaj zakwaterowania, choć korzystne, nie mogą w pełni zagwarantować, że zachowane zostaną najwyższe standardy bezpieczeństwa i higieny.

Właśnie w tym drugim przypadku Adriagate wyróżniał się najbardziej. Natychmiast po wybuchu wirusa agencja skontaktowała się ze wszystkimi reprezentowanymi przez siebie gospodarzami, aby pogodzić się z nadchodzącym kryzysem i zdefiniować nowe zasady kładące duży nacisk na czystość i higienę.

Czystość i higiena, jako główne priorytety

Pierwszy z głównych wprowadzonych środków dotyczy ogólnej czystości apartamentów. Gospodarze są zobowiązani do używania rękawiczek i stosowania zatwierdzonych środków dezynfekujących w celu dokładnej dezynfekcji, tzw. powierzchni wrażliwych na dotyk. Ponadto pościel, ręczniki i inne rodzaje tkanin prane są w temperaturze 90 stopni Celsjusza, zgodnie z zasadami i przepisami.

Wszystkie kwatery muszą posiadać apteczkę pierwszej pomocy wyposażoną w termometr. W obiekcie dostępne są środki dezynfekujące i maseczki na twarz. Witając gościa i rozmawiając z nim, zarówno gospodarz, jak i gość powinni używać maseczek na twarz i zachowywać dystans społeczny zgodnie z obowiązującymi środkami epidemiologicznymi. Adriagate poinstruował gospodarzy, aby stale przestrzegali wszystkich protokołów bezpieczeństwa, zapewniając zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Zaufany partner

Rezerwacja zakwaterowania przez Adriagate gwarantuje, że wybrana przez Was jednostka spełnia ścisłe przepisy i regulaminy epidemiologiczne, zapewniając beztroski wypoczynek w wybranym przez Was miejscu.

Pamiętaj, że nie powinieneś przestać żyć, pandemii nie należy lekceważyć, istnieją ograniczenia, które zostały wprowadzone, ale wciąż jest sposób, aby odzyskać wolność, podróżować i oderwać się od ciągłej fali negatywności, wybór spędzenia wakacji w Chorwacji z Adriagate jest kluczowym krokiem we właściwym kierunku.

Zarezerwuj zakwaterowanie

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here