Mało kto jeszcze nie wie o Chorwacji na świecie, zwłaszcza po światowym sukcesie chorwackich piłkarzy. Ale oprócz sportu, Chorwacja umacnia się jako turystyczna destynacja, oferująca wyjątkowe i autentyczne doświadczenie, w które specjalizuje się właśnie Adriagate. Francuski rynek uznał ją za jedną z pierwszych agencji i od wielu lat wybiera Adriagate jako swojego partnera do planowania wypoczynku. Madame Figaro, czołowy francuski magazyn, opowiada o tym niezwykłym sukcesie agencji turystycznej Adriagate.

W swoim artykule, Madame Figaro francuskim czytelnikom opisuje Chorwację, jako interesującą krainę śródziemnomorską, która swoim czystym morzem, naturalnym dziedzictwem i kulturowym oraz gastronomią uwodzi świat, a Adriagate.com, jako agencja turystyczna, oferuje swoim gościom doświadczenie Chorwacji poza utartymi szlakami już od 2001 roku.

Korzystając ze wszystkich możliwości, jakie zapewnia technologia, a jednocześnie pielęgnując i promując swoją miłość do Chorwacji, Adriagate zaprasza gości do zapoznania się z chorwackimi destynacjami oczami i sercami gospodarzy. Stworzeniem spersonalizowanego przewodnika o plażach i licznych miejscach na adriatyckim wybrzeżu, dodatkowo informuje gości o turystycznych destynacjach, które zwiedzają.

Dzięki swojej zróżnicowanej ofercie prywatnych i autentycznych zakwaterowań (latarnie morskie, rejsy) oraz usługi transferu i wynajmu samochodu, Adriagate umożliwia każdemu gościowi odnalezienie kwatery, które wypełni jego najlepszy okres w roku – wakacje. Stawiając gościa i jego życzenia na pierwszy plan jest misją Adriagate-a, którą się kieruje i dzięki temu odnosi sukces na rynku francuskim.

Ogromną zaletą Adriagate-a, a Madame Figaro szczególnie podkreśla, kiedy mówimy o rynku francuskim, jest to bezpośrednia komunikacja z gośćmi, która jest realizowana w 13 językach. Bezpośrednim kontaktem w języku ojczystym w pełni uwzględnia wszystkie życzenia i kryteria gości, a tym samym oferuje odpowiednie zakwaterowanie. W ten sposób jest rozpoznawany i rynek francuski najbardziej interesuje kategoria zakwaterowania w eko-domach, bike&bed nocleg oraz rejsy.

Bezpośredni kontakt z gośćmi, Adriagate również realizuje poprzez swoje oddziały agencji, zlokalizowane w najbardziej popularnych miejscowościach turystycznych: Vodice, Rogoznica, Primošten, Omiš, Tučepi i na wyspie Hvar. W agencjach goście otrzymują wszystkie informacje o samej miejscowości w której przebywają, mogą zarezerwować wycieczki do pobliskich parków narodowych, wypożyczyć rowery, skutery lub samochód i w ten sposób samodzielnie wybrać się na odkrywanie piękna i uroków Chorwacji.

Przyznanie to dodatkowo potwierdza działalność Adriagate-a i zachęca nas do kontynuowania pracy.

Cały artykuł możecie przeczytać tutaj