Miłe słowa i komplementy naprawdę się opłacają!  Adriagate, Twój specjalista do organizacji wakacji w Chorwacji nagrodzi Cię specjalną zniżką na następną rezerwację.

Wystarczy, że polecisz nas swojej rodzinie, przyjaciołom lub znajomym, a dla każdego nowego klienta Adriagate, który dokona rezerwacji zgodnie z Twoją rekomendacją, automatycznie otrzymasz 5% rabatu na następną rezerwację. Twój znajomy powinien dodać Twoje imię i nazwisko, jako osobę, która poleciła nas podczas rezerwacji, abyś mógł otrzymać zniżkę na następną rezerwację. Możesz zgromadzić wiele 5% rabatów promocyjnych, jeśli więcej niż jeden kontakt wymienia Cię jako osobę polecającą. Rabat promocyjny jest ważny przez 12 miesięcy i można go łączyć z innymi bonami lojalnościowymi w ramach jednej rezerwacji.

Przeczytaj nasze zasady klikając tutaj i dołącz do programu rekomendacji.

 1. Celem programu rekomendacji jest zachęcenie obecnych klientów agencji turystycznej Adriagate, a także nowych potencjalnych klientów.
 2. Adriagate Promotor to istniejący lub nowy klient, który poleca usługi zakwaterowania Adriagate jednemu lub kilku swoim kontaktom, wysyłając e-mail z kodem referencyjnym.
 3. Nowi klienci to osoby Kontaktowe promotora, które ostatecznie dokonają rezerwacji, na którą otrzymują rabat od pełnej kwoty rezerwacji.
 4. Adriagate Promotor może przesłać e-mail z promocyjnym kodem rekomendacji do dowolnej liczby swoich kontaktów.
 5. Adriagate Promotor automatycznie otrzymuje 5% rabatu promocyjnego, jeśli jeden lub więcej jego kontaktów dokona rezerwacji przez stronę internetową Adriagate.
 6. Pojedyncza rezerwacja odnosi się do adresu e-mail, z którego przyszła rezerwacja, Kontakt może dokonać rezerwacji kilku jednostek noclegowych za pośrednictwem tego samego adresu e-mail, w tym przypadku traktowana jest jako rezerwacja indywidualna i na każdą zarezerwowaną jednostkę obowiązuje 5% rabatu. Promotor otrzymuje 5% rabatu promocyjnego niezależnie od ilości noclegów, które Kontakt zarezerwował poprzez swój e-mail.
 7. Jeśli Kontakty dokonają rezerwacji przy użyciu dwóch lub więcej różnych adresów e-mail, Promotor otrzymuje oddzielną zniżkę w wysokości 5% na rezerwacje z różnych adresów e-mail, a Kontakty otrzymują 5% zniżki na rezerwacje z każdego adresu e-mail. W ten sposób Promotor może gromadzić wielokrotne rabaty promocyjne w wysokości 5%, jeśli więcej niż jeden z jego kontaktów dokonuje rezerwacji z innego adresu e-mail.
 8. Informacja o rabacie 5% jest automatycznie wysyłana na e-mail Promotora, gdy tylko podany Kontakt potwierdzi rezerwację poprzez wpisanie imienia i / lub adresu e-mail Promotora podczas rezerwacji.
 9. Potwierdzona rezerwacja to taka, w której została wpłacona przynajmniej zaliczka, po czym wysyłane jest potwierdzenie rezerwacji.
 10. Rabat promocyjny 5% można łączyć z innymi bonami lojalnościowymi na jednej rezerwacji.
 11. Rabat promocyjny 5% obowiązuje przez 12 miesięcy od dnia wystawienia / przesłania na adres e-mail Promotora.
 12. Kontakt osoba musi podać imię i nazwisko i / lub adres e-mail osoby, która im poleciła Adriagate (Promotor) w procesie rezerwacji.
 13. Kontakt osoba należy wprowadzić polecony kod promocyjny otrzymany w e-mailu przesłanym przez Promotora podczas procesu rezerwacji, aby otrzymać 5% rabatu w momencie rezerwacji.
 14. Promotor i Kontakt muszą być dwie różne osoby.
 15. Kontakt może otrzymać 5% rabatu tylko, jako zupełnie nowy klient, który wcześniej nie zarezerwował usługi Adriagate, ani bezpośrednio przez stronę internetową Adriagate, albo przez kanał partnerski lub kanał B2b.
 16. Rabat 5%, który otrzymuje Kontakt za rezerwację, jest odejmowany od głównej ceny noclegu za kwaterę, z wyłączeniem dodatkowych opłat klimatycznych i innych dodatkowych opłat, które nie stanowią głównej ceny noclegu.
 17. Rabat promocyjny 5%, który otrzymuje Promotor, nie może zostać przeniesiony na osobę trzecią.
 18. Dwie różne osoby nie mogą być wzajemnymi promotorami, jedna może być Promotorem, a druga Kontaktem.
 19. W przypadku anulowania rezerwacji dokonanej przez Kontakt przed planowanym terminem przyjazdu, promocyjny rabat wysłany do Promotora zostaje anulowany. Jeżeli Kontakt miał kilka jednostek zarezerwowanych za pośrednictwem jednego adresu e-mail, wówczas promocyjny rabat wysłany do Promotora zachowuje ważność, dopóki co najmniej jedna jednostka jest nadal aktywna, a 5% rabatu przyznanego Kontaktowi dotyczy aktywnych jednostek.
 20. W przypadku, gdy Promotor dokona rezerwacji i anuluje ją przed planowanym dniem przyjazdu po skorzystaniu z rabatu promocyjnego, wówczas zastosowana zniżka zostanie anulowana i obowiązują standardowe warunki anulowania.
 21. Promotor i Kontakt mogą przenieść rezerwację na inny termin lub nawet na następny rok i nadal zachować wartość rabatu, jeśli właściciel obiektu wyrazi zgodę na zmianę terminu.
 22. Kontakt daje Adriagate prawo do powiadomienia Promotora o otrzymaniu rekomendowanej zniżki promocyjnej na podstawie rezerwacji potwierdzonej przez Kontakt oraz do ujawnienia Promotorowi nazwiska Kontaktu i potwierdzonego statusu rezerwacji. Wszelkie inne szczegóły dotyczące rezerwacji dokonanej przez Kontakt pozostają poufne.
 23. Adriagate zastrzega sobie prawo do zmiany Warunków korzystania z programu rekomendacji bez wcześniejszego powiadomienia. W przypadku zmiany regulaminu najnowsza wersja zostanie przesłana Promotorom i Kontaktom pocztą elektroniczną, a jeśli żadna ze stron nie wyśle ​​zastrzeżeń w ciągu 72 godzin od wysłania, oznacza to, że wszystkie strony wyrażają zgodę na zmiany.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here