Jeśli chcesz przeżyć odpoczynek w inny sposób niż tylko wakacje pod słońcem i nad morzem z większymi przygodami to jest idealna opcja dla Ciebie. Fani wycieczki będą cieszyć się przeglądaniem wybrzeża, natury, zabytków, kultury i sztuki.

Centralna baza tej trasy znajduje się na małej wyspie zwanej Lopudktóry jest oddalona tylko godzinnym promem od Dubrownika, a zalicza się do Wysp Elafit. Na wyspie znajduje się kilka hoteli, restauracji, kawiarni, a nawet piaszczyste plaże, które jest jednym z najbardziej znanych chorwackich plaż – Šunj.

A co z pewnością zaskoczy Was to – życie bez samochodu. Warto doświadczyć jak wygląda życie bez obecności niezbędnych środków transportu na cztery koła, nie prawdaż?

Wycieczka trwa siedem dni i zawiera od codziennych czynności, takich jak około 2-3 godzin od powolnego i kajakarstwa morskiego. Zajęcia nie są zbyt męczące, aby odpowiadał dzieciom od 14 lat i starszych bez wcześniejszej wiedzy niezbędnej do kajakarstwa morzem lub inne zajęcia sportowe.

Zakwaterowanie jest umieszczony w domu (obiektu), która jest oddalone tylko 300 metrów od piaszczystej plaży, a zakwaterowanie posiada 3 gwiazdki, które jest ogólnym standardem przy wynajmie kwater prywatnych w Chorwacji. Jeśli chcesz, możesz zarezerwować hotel w mieszkaniu 3-4 gwiazdkowym lub o wyższym standardzie.

W swoich przygodach odwiedzicie zabytkowy Dubrownik i zobaczyć wiele wysp w pobliżu perły Adriatyku: Lopud, Lopud, Sipan i Wyspy Elafit (13 zielonych wysep). I będzie to okazja do podróży w czasie wolnym aby odwiedzić Park Narodowy Mljet lub rafting i spływy kajakowe na rzekach HERCEGOVAČKA.

Zobacz opis trasy poniżej:
Dzień 1 – sobota: Przyjazd do Dubrownika i transport na wyspę Lopud
Dzień 2 – Niedziela: Kajaki z Sipan Lopud, rowerowa wycieczka do Sipan
Dzień 3 – poniedziałek: kajakarstwo i nurkowanie Lopud
Dzień 4 – wtorek: kajakarstwo, pływanie, nurkowanie, spacer wyspa Kolocep
Dzień 5 – środa: Darmowa wycieczka do Dubrownika
Dzień 6 – czwartek: Kajakarstwo Sw. Andrzeja
Dzień 7 – piątek: Kajakarstwo Trsteno
Dzień 8 – sobota: Wyjazd

 

Życzymy Wam wspaniałych przygod podczas wycieczek z Adriagate.com!

 

 +Ana

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here