Wyprawa Wonderful Plitvice Lakes Tour from Dalmatia

Cena od:  zl od osoby
 • Share

Info

Informacje
 • Ciekawostki wycieczki: Discover a grand collection of waterfalls, gallery of lakes, forest and diversity of animal life Visit the Upper Lakes in the south, consisting mainly of dolomite, and Lower lakes in the north, consisting of the limestone rocks See tufa barriers, which occurred over a period of ten thousand years

Informacje o cenie
 • Cena zawiera: Entrance tickets to national park Guide Transportation
Park jest zbiorem wodospadów, galerią jezior, lasów i zróżnicowanego świata zwierzęcego. Jeziora słyną ze swojej wyjątkowej kolorystyki, która przechodzi od lazuru po zieleń, od szarości do błękitu. Kolory te ciągle się zmieniają w zależności od ilości minerałów i organizmów w wodzie oraz kąta padania promieni słonecznych. Usytuowane w połowie drogi między Zagrzebiem a Zadarem, na mapie oznaczone jako „Diabelski ogród”, spektakularny obszar 16 połączonych jezior, które wzajemnie się dopełniają i przepływają jedno przez drugie. Po przybyciu zaczniemy 4 godzinną trasę, zwiedzimy Jeziora Górne na południu, które otoczone są głównie dolomitem i Jeziora Dolne na północy, wyłożone wapieniem. Dla zwiedzających udostępniono około 8 km ścieżek i kładek wokół jezior. Szlaki znajdują się na wysokości od 636 m. do 503 m. n.p.m. Będziesz miał okazję zobaczyć kaskady trawertynowe, które powstawały tysiące lat i są jednym ze znaków rozpoznawczych parku.

Dzienny program szlaku

Miejsce odjazdu: Plitvicka Jezera
Wyjazd: poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela
Language: EN,DE,PL

Komentarze gości

Opisy na stronie internetowej mogą ulec zmianie. Wasze komentarze pomogą nam w zaktualizowaniu opisów. Z góry dziękujemy!
 Dodaj komentarz

Atrakcje i zajęcia

Warunki płatności

Wybierzcie termin aby zobaczyć sposoby i dynamikę płatności za te kwaterę.

Modele płatności:
  Dynamika płatności:

   Mapa


   Members of
   Croatian National Tourist Board
   Association of Croatian travel agencies
   Simply the best
   Travelife - Sustainability in tourism
   Najlepsze, co Chorwacja może zaoferować znajdziesz w swojej skrzynce mailowej!
   Dziękujemy! Błędny adres e-mailowy