Dubrovnik rejs 2023 - Chorwacja

Dubrownik to miasto jak żadne inne. Dzięki doskonale zachowanym średniowiecznym murom, naprawdę uzasadnia swoją reputację jako perła Adriatyku. Zarezerwuj rejs z Dubrownika z Adriagate i wybierz spośród wielu starannie dopasowanych tras i małych statkach wycieczkowych. Obecnie oferowane są zniżki na wiele różnych tras i statków, co stanowi idealny czas na ich wykorzystanie.

Dowiedz się, dlaczego Dubrownik był domem rodziny Lanister w uznanym serialu fantasy HBO "Gra o tron". Przejdź się po murach starego miasta i przekonaj się, dlaczego Dubrovnk ma tak długą tradycję odwiedzania poprzez gwiazdy. Wielkość murów miejskich od dawna jest powodem dumy mieszkańców Dubrownika, o długości 1940 metrów (6360 stóp) i maksymalnej wysokości 25 metrów (82 stóp). W samym sercu miasta znajduje się mnóstwo zabytków o nieskazitelnej urodzie, takich jak fontanna Onufrego, pałac Rektorów, kościół św. Błażeja, Kolumna Orlanda lub pałac Sponza. Ciesz się wyjątkową panoramą starego miasta, jadąc kolejką linową na 412-metrową górę Srđ (1352,00 stóp) z widokiem na stare miasto.

Potrzebujesz więcej informacji?

W przypadku jakichkolwiek pytań i informacji, skontaktuj się z nami na e-mail: info@adriagate.com lub telefonicznie +385 21 271870


Galeria zdjęć
od 4692 zl od osoby

Wybierz datę wyjazdu:
od 9384 zl od osoby

Wybierz datę wyjazdu:
od 2933 zl od osoby

Wybierz datę wyjazdu: