Ulika

 
Visnjan (Porec)  
Od 46,85-89,02 zl od osoby
Cena za osobę/dzień: 46.85 zl
Zameldowanie:
Wymeldowanie:
Klient:
 • Dorosłych(18+)
 • Dzieci(12-18)
 • Dzieci (3-11)
 • Bobasów(0-2)
OK
Mniej niż 2 minuty procesu rezerwacji.
ZAREZERWUJ I ZAOSZCZĘDŹ
Rezerwując to zakwaterowanie masz prawo na bon zniżkowy o wartości .
Dodaj do ulubionych
 • Share
Warunki płatności

Wybierzcie termin aby zobaczyć sposoby i dynamikę płatności za te kwaterę.

   Zobacz na mapie Zobacz na mapie
   [paragrafStart take="random"][start]

   Ocena naszych gości, którzy przebywali w tym obiekcie, wynosi wysokich {OBJECT-GRADE} co warto wspomnieć, biorąc pod uwagę, że maksymalna ocena to 5.

   [end][start]

   Nasi goście ocenili swój wypoczynek w tym obiekcie wysoką oceną {OBJECT-GRADE} od maksymalnej oceny 5. Ocena ta jest ważna, ponieważ goście ocenili lokację, wygodność i czystość kwatery oraz przystępność gospodarza.

   [end][start]

   Obiekt jest oceniony oceną {OBJECT-GRADE}, która jest ważna do ukazania, ponieważ została ona przydzielona przez faktycznych gości, którzy przebywali w tym domu. To możecie sami sprawdzić, przeglądając wszystkie wiążące komentarze do kwater, znajdujące się na naszej stronie internetowej.

   [end][start]

   Każdy gość po zakończonym pobycie w domu może skomentować i ocenić kwaterę w kilku kategoriach. Od maksymalnej oceny 5, ten dom otrzymał wysoką ocenę {OBJECT-GRADE}, co potwierdza satysfakcję gości przebywających w tej kwaterze.

   [end][start]

   Po zakończonym pobycie w kwaterze, każdy gość może skomentować kwaterę w kilku kategoriach i jednocześnie wydać rekomendację kwatery dla przyszłych gości. Nasi goście także każdej kategorii przydzielają ocenę do maksymalnej 5, a łączna ocena tej kwatery wynosi {OBJECT-GRADE}, co wskazuje na wysoką jakość tego obiektu.

   [end][start]

   Bardzo ważna ocena tego domu i jego właściciela jest właśnie ocena, którą przydzielili goście przebywający w tej kwaterze. Ocena {OBJECT-GRADE} od maksymalnej możliwej 5, sugeruje pozytywną rekomendację, abyście zarezerwowali ten obiekt.

   [end][start]

   Dom jest oceniony oceną {OBJECT-GRADE}, od maksymalnej możliwej oceny 5, którą nasi goście mogą dać każdej kwaterze po zakończenia w niej pobytu. Swoje relacje z kwatery goście mogą ocenić i skomentować i w ten sposób wyrazić swoja satysfakcje jakością kwatery i gospodarza.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart take="random"][start]

   Największą charakterystyką tego obiektu jest {OBJECT-POOL}, gdzie możecie się chłodzić podczas gorących letnich dni. Zrelaksujecie się na leżaku pod parasolem i radujecie się zasłużonym wypoczynkiem.

   [end][start]

   Wyjątkowa charakterystyka, którą posiada ten dom jest {OBJECT-POOL}, zapewniający Wam luksus, który może nie odczuwacie codzienne. Radujcie się prywatnością daleko od zgiełku miasta, zrelaksujcie się w ciszy i spokoju, leżąc przy basenie i wykorzystajcie okazję na czytanie książki, którą latami zwlekacie z przeczytaniem.

   [end][start]

   {OBJECT-POOL} jest na pewno cechą, która przyciąga gości, aby spędzili swój wypoczynek w tym domu. Oprócz kąpieli w basenie, wykorzystajcie swój wypoczynek na kąpiel w przepięknym, błękitnym morzu, a wieczory możecie spędzać w miłym towarzystwie przy basenie.

   [end][start]

   Idealny wypoczynek, o którym kiedyś tylko marzyliście, może Wam zaoferować ten dom i jego przepiękny {OBJECT-POOL}. Wróćcie do równowagi relaksując się na leżaku przy basenie, napajając się przy śpiewie świerszczy, gdy miłuje Was lekki powiew wiatru.

   [end][start]

   Szansa na spędzenie wypoczynku w otoczeniu przyrody, daleko od hałasu i stresu, zapewni Wam ta kwatera, której główną cechą jest {OBJECT-POOL}. Spędźcie czas opalając się na leżaku i kąpielą w basenie, a abyście wyczuli wyjątkowe odświeżenie, pójdziecie do najbliższej plaży i radujcie się zapachami morza i sosen.

   [end][start]

   Najważniejszą cechą tego domu jest zapewne {OBJECT-POOL}, przy którym możecie spędzić niezapomniane chwile. W czasie dnia kapcie się i opalajcie na leżaku przy basenie, otoczeni przyroda w prywatności swojej kwatery. Spędźcie romantyczne wieczory pijąc odświeżający sok, czy koktajl na świeżym powietrzu przy basenie.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart take="random"][start]

   Wasze wspólne spotkania na zewnątrz uzupełni {OBJECT-BBQ} gdzie możecie przygotować soczysty posiłek dla swoich bliskich. Polecamy ryby, które możecie kupić na lokalnym rynku lub od miejscowych rybaków.

   [end][start]

   {OBJECT-BBQ}, który znajduje się w obiekcie, na pewno dopełni każdy posiłek. Do autentycznego śródziemnomorskiego doświadczenia polecamy przygotować rybę, a recept do najbardziej smakowitej, zapytajcie gospodarza.

   [end][start]

   Ten obiekt w swojej ofercie posiada {OBJECT-BBQ}. Jeśli nigdy jeszcze nie grillowaliście, teraz możecie się w tym sprawdzić i przygotować danie, które zachwyci Was i Waszych najbliższych. Posiadam także i korzystne porady: przed wstawieniem ryby na grilla, dobrze go naoliwcie, aby się ryba nie zalepiła.

   [end][start]

   Przygotujcie swoje kubki smakowe na smakowite dania z grilla, ponieważ ten obiekt swoim gościom zapewnił {OBJECT-BBQ}. Nasza porada jest, abyście kupili świeżą rybę i ja przygotowali na śródziemnomorski sposób: posólcie, posypcie pietruszką, a podczas pieczenia, smarujcie ją wiązanką rozmarynu, który wcześniej zamoczyliście w oliwie z oliwek.

   [end][start]

   {OBJECT-BBQ}, który jest w ofercie tego domu, daje możliwość, abyście sobie i swoim najmilszym zaoferowali specjalne śródziemnomorskie doświadczenie, przygotowując lokalne danie: rybę z grilla. Rybę możecie kupić na lokalnym targu rybnym, większym sklepie lub bezpośrednio u rybaka, a my polecamy przygotowanie niebieskiej ryby, np. sardynkę lub makrelę.

   [end][start]

   Jedną przewagą tego obiektu jest na pewno {OBJECT-BBQ}, na którym możecie się sprawdzić w grillowaniu i przygotowywaniu smakowitych potraw. Przy przygotowywaniu dań z grilla, możecie korzystać z brykietów lub węgla, a aby ryba i mięso się nie zalepiło, dobrze zagrzejcie kratki grilla i przypilnujcie, aby żar był jednorodny i gorący.

   [end][start]

   Sprawdźcie się w grillowaniu, ponieważ ten dom ma dla Was {OBJECT-BBQ}. Czy wiedzieliście, ze ryba pływa 3 razy? W morzu, oleju i winie. Dlatego się wstrzymujcie i przygotujcie smaczną rybę na grillu, po pieczeniu polejcie ją oliwą z oliwek, a danie zakończenie i u uzupełnijcie kieliszkiem domowego wina.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart take="random"][start]

   Obiekt jest oddalony 0 m od centrum destynacji Višnjan, i 12000 m od morza.

   [end][start]

   Odległość od centrum destynacji {OBJECTCITY} do obiektu jest 0 m, a do morza 12000 m.

   [end][start]

   Bardzo ważne wspomnienia jest, ze ten obiekt znajduje się 0 m, od centrum {OBJECTCITY}. Morze jest oddalone 12000 m.

   [end][start]

   Jeśli chcecie się wykąpać w morzu, jest one oddalone 12000 m, a jeśli chcecie odkryć atrakcje destynacji {OBJECTCITY} centrum jest oddalone 0 m.

   [end][start]

   Swoje wieczory możecie spędzić w centrum {OBJECTCITY}, które jest oddalone 0 m lub spacerować nad morzem, które jest oddalone 12000 m.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart take="random"][start]

   Plaża, na której możecie się kąpać to {OBJECT-BEACHTYPE} (rodzaj plaży); 12000 m. Przygotowując się na wyjście, na plaże, zwłaszcza jeśli idziecie na cały dzień, z wyjątkiem ręczników zalecamy, aby wziąć wystarczająco płynów do picia, krem do opalania, okulary przeciwsłoneczne i kapelusz.

   [end][start]

   Od obiektu do plaży jest 12000 m, a opalać się i kąpać możecie na plaży, która jest {OBJECT-BEACHTYPE}. Do zrelaksowanego pobytu na plaży nie zapomnijcie zabrać ze sobą ręcznik, okulary słoneczne, krem do opalania i wodę czy inne picie do ochłody.

   [end][start]

   Wypoczynek spędźcie na plaży, która jest {OBJECT-BEACHTYPE}, do której dotrzecie 12000 m. W czasie plażowania, zrelaksujcie się przy szumach fal morza i zapachach sosen.

   [end][start]

   Rodzaj plaży, na której możecie się kapać i opalać to {OBJECT-BEACHTYPE}, która jest oddalona od obiektu 12000 m. Na plażę nie zapomnijcie zabrać ze sobą ręcznik, ochronę od słońca i jeśli planujecie dłuższy pobyt na plaży, zabierzcie picie do ochłody i lekko strawne jedzenie, np. sezonowe owoce.

   [end][start]

   Odległość obiektu od plaży wynosi 12000 m, a rodzaj plaży na której możecie się kąpać to {OBJECT-BEACHTYPE}. Na plaży radujecie się morskim przyjemnościami, czystym morzem i świeżym powietrzem.

   [end][start]

   Podczas swojego wypoczynku w domu wakacyjnym, możecie pójść na plażę, która jest {OBJECT-BEACHTYPE}, a do której potrzebne jest przejść 12000 m. Zapomnijcie na codzienność i stres, zrelaksujcie się przy promieniach słonecznych i odświeżcie się w ciepłym morzu.

   [end][start]

   {OBJECT-BEACHTYPE} plaża, na której możecie się kąpać i opalać jest oddalona od obiektu 12000 m. Czas na plaży spędzajcie kąpiąc się w czystym morzu i odpoczywając przy śpiewie chrząszczy i chłodzie sosen.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart take="random"][start]

   {UNIT-ALOTMAN} Ważne! Jakość tego obiektu potwierdza oznaka Smart Choice, która przedstawia najlepszy stosunek ceny i jakość wg rankingu naszych gości.

   [end][start]

   {UNIT-ALOTMAN} Jakość obiektu jest potwierdzona i znakiem Smart Choice, który znaczy, że wg. ocen gości, obiekt ten przedstawia najlepsze odniesienie ceny i jakości.

   [end][start]

   {UNIT-ALOTMAN} Obiekt ten jest oznaczony znakiem Smart Choice, co znaczy, że jest spełniony szereg kryteriów, przedstawiający najlepszy stosunek ceny i jakości, czego oceny dali nasi goście.

   [end][start]

   {UNIT-ALOTMAN} Smart Choice oznaka, która posiada ten obiekt przedstawia najlepszy stosunek ceny i jakości, wg. ocen gości przebywających kwaterze.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart take="random"][start]

   Jeśli na wakacje wybieracie się ze swoim domowym zwierzakiem, na pewno Was zachwyci fakt, ze w tym obiekcie {UNIT-PETS}. Możecie razem zwiedzić wszystkie atrakcje miejsca.

   [end][start]

   Na wypoczynek możecie zabrać ze sobą i swojego domowego zwierzaka, ponieważ w tym domu {UNIT-PETS}. Dowiedźcie się, czy w okolicy obiektu znajduje się plaża dla psów, aby i on mógł się odświeżyć w czasie gorących, letnich dni.

   [end][start]

   Spędźcie beztroskie lato w towarzystwie swojego domowego zwierzaka, ponieważ w tym domu {UNIT-PETS}. Swoje spacery uzupełnijcie zwiedzaniem miejsca i jego okolicy. Jesteśmy pewni, ze i Wasz zwierzak będzie się radował!

   [end][start]

   Nie musicie już myśleć, co zrobić ze swoim domowym zwierzakiem, podczas Waszego wypoczynku, ponieważ w tej kwaterze {UNIT-PETS}. W tym obiekcie Wasze zwierzaki posiadają wystarczająco miejsca na ruch i wypoczynek, co jest ważne, aby i one radowali się wakacjami z Wami.

   [end][start]

   I Wasz zwierzak może radować się świeżym powietrzem, odkrywać nowe krajobrazy i jeśli jest pozwolenie, wykapać się w morzu, ponieważ ten obiekt {UNIT-PETS}.

   [end][start]

   Wasz wypoczynek dopełni fakt, ze w tej kwaterze {UNIT-PETS}. Aby Wasz pupil nie musiał leżeć cały dzień i aby był szczęśliwy, dowiedzcie się, czy jest możliwość, aby się on mógł wykąpać w morzu. W każdym bądź razie, zabierzcie go na spacer przyrodą i razem odkryjcie wszystkie piękne miejsca.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart source="osnovnipodaci.regije" id="002" take="random"][start]

   Krótki przegląd o destynacji Višnjan:
   Abyście maksymalnie wykorzystali swój wypoczynek, zdjęcia, opis destynacji, ciekawostki, atrakcje i wszystkie nasze porady poszukajcie na poniższym linku: . Oczywiście w okresie swojego wypoczynku nie zapomnijcie zwiedzić historyczne miasto Trogir, Parki Narodowe, np. Krka, które możecie zwiedzić z lądu lub podczas wyprawy statkiem z lokalnej destynacji.

   [end][start]

   Krótki przegląd o destynacji Višnjan:
   Nie spędzajcie wypoczynek tylko w jednym miejscu, ale zwiedzcie i okolice, a wszystkie nasze porady znajdziecie tutaj: . Obowiązkowo zwiedzcie niektóre od historycznych miast Dalmacji, np. Sibenik, Trogir, Split, Dubrovnik oraz wybierzcie na wyprawę statkiem na niektóre od wysp: Brac, Hvar, Pasman, Ugljan, Peljesac itp.

   [end][start]

   Krótki przegląd o destynacji Višnjan:
   Wypoczynek dopełnijcie zwiedzaniem niektórych destynacji w okolicy, a zdjęcia i ciekawostki możecie odnaleźć na: . Wybierzcie się na jednodniowy wypad i wykąpcie się na najlepszych plażach, np. Zlatni Rat na wyspie Brac czy Punta Rata w Breli.

   [end][start]

   Krótki przegląd o destynacji Višnjan:
   Swój pobyt w destynacji uzupełnicie ciekawostkami i atrakcjami, które powinniście zwiedzić, a możecie je zobaczyć na: . Na wakacjach nie przegapcie zwiedzic Parki Narodowe po całej Dalamcji, np. Krk, Kornati, Mljet.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart source="osnovnipodaci.regije" id="001" take="random"][start]

   Krótki przegląd o destynacji Višnjan:
   W czasie wypoczynku w destynacji zwiedzcie i niektóre od atrakcji, a nasze porady możecie odnaleźć na poniższym linku: . Na Waszej liście miast, które powinniście zwiedzić w czasie wakacji w Istrii powinny się odnaleźć: Porec, Rovinj i Pula, które kryją liczne ciekawostki i historie.

   [end][start]

   Krótki przegląd o destynacji Višnjan:
   Przy odwiedzaniu tej destynacji, dowiedzcie się o wszystkich aktywnościach i ciekawostkach, które oferuje, a nasze najlepsze rekomendacje możecie odnaleźć tutaj: . Zassamkujcie i tradycyjne dania tego rejonu, np. trufle, makarony, wędzoną szynkę, suszone figi itp., a każde danie dopełnijcie winem.

   [end][start]

   Krótki przegląd o destynacji Višnjan:
   Na linku odnajdźcie wszystkie rady, ciekawostki, atrakcje i aktywności, które posiada ta destynacja. Polecamy zwiedzić najmniejsze miasto na świecie Hum i jak liczni go nazywają „rajem na ziemi”, Park narodowy Brijune.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart source="osnovnipodaci.regije" id="003" take="random"][start]

   Krótki przegląd o destynacji Višnjan:
   Podczas swojego wypoczynku w tej destynacji, poszukajcie zdjęcia, wszystkie ciekawostki i inne informacje na linku , abyście swój wypoczynek wykorzystali maksymalnie. My Wam oczywiście polecamy zwiedzić przepiękna Opatije i żeglugę na niektóre od wysp, np. Krk, Cres, Rab itp.

   [end][start]

   Krótki przegląd o destynacji Višnjan:
   Do maksymalnego spełnienia wypoczynku, zwiedźcie i niektóre miejsca na kvarnerskiej riwierze, a obowiązkowo zobaczcie perłę Adriatyku, Opatije. Odwiedźcie tez i park przyrody Ucka, który jest bogaty w źródła wodne. Wszystkie interesujące fakty i miejsca, które powinniście zobaczyć i nasze dobre porady poszukajcie na tym linku: .

   [end][start]

   Krótki przegląd o destynacji Višnjan:
   W czasie wypoczynku w tej destynacji nie wahajcie się wybrać na wycieczki na jakiejś miejsce w okolicy. Wszystkie informacje o ciekawostkach i wypadach możecie znaleźć tutaj: , a my Wam polecamy, abyście się spróbowali w rekreacyjnych aktywnościach. Możecie wynająć łódkę i żeglować do pobliskich wysp, np. Krk i Cres lub do innych mniejszych, np. Ilovika, Suska, Unija itd.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart take="random"][start]

   Ponadto, warto wspomnieć, że ocena naszych gości, którzy odwiedzili tą destynację jest wysoka {DESTINATION-GRADE} od maksymalnej możliwej oceny 5, co jednocześnie potwierdza szczególną jakość tej turystycznej destynacji.

   [end][start]

   Warto wspomnieć, że nasi goście, którzy byli w tej destynacji, ocenili ją wysoką {DESTINATION-GRADE} od maksymalnej i możliwej oceny 5, która potwierdza atrakcyjność i jakość tej turystycznej destynacji.

   [end][start]

   Jakość tej turystycznej destynacji jest potwierdzona i ocenom {DESTINATION-GRADE} od maksymalnej oceny 5, którą przyznali nasi goście po zakończonym pobycie w tej destynacji.

   [end][start]

   Potwierdzeniem atrakcyjności tej destynacji jest przyznanie naszych goście, którzy po zakończeniu pobytu ocenili ją ocenom {DESTINATION-GRADE} od maksymalnej i możliwej oceny 5.

   [end][paragrafEnd]

   Więcej  Zamknij 

   ELASTYCZNE WARUNKI ODWOŁANIA

   Skorzystaj z elastyczności i beztrosko zarezerwuj swoje wakacje, korzystając z najlepszych ofert i cen. Więcej informacji w

   Warunkach ogólnych
   Cena od: 46,85 zl

   Bezpłatny internet
   Bezpłatna klimatyzacja
   Cena od: 46,85 zl

   Bezpłatny internet
   Bezpłatna klimatyzacja
   Cena od: 49,97 zl

   Bezpłatny internet

   Dobrze wiedzieć

   Pozostałe informacje oraz usługi dodatkowe
   • Zaopatrzenie w wodę: miejscowy wodociąg
   Zameldowanie
   • Zameldowanie: 16:00
   Wymeldowanie
   • Wymeldowanie: 10:00
   Plaża
   • Najbliższa plaża: 12000 m
   Miejsce parkingowe
   • Miejsce parkingowe
   Możliwość opłaty kartą
   Visa
   Mastercard
   Maestro

   Lokalizacja

   • Centrum miasta: 0 m
   • Odległość do morze mierzona drogą powietrzną wynosi: 12000 m
   • Sklep: 3000 m
   • Lotnisko: 58000 m
   • Najbliższa plaża: 12000 m
   • Restauracja: 3000 m

   Najlepsze, co Chorwacja może zaoferować znajdziesz w swojej skrzynce mailowej!

   Members of
   Croatian National Tourist Board
   Association of Croatian travel agencies
   Travelife - Sustainability in tourism
   Secure payment HTZ

   eu logo
   Hamag Bicro logo

   All rights reserved © 2022