Kamenné domy Gdinj - ostrov Hvar

Gdinj - ostrov Hvar ponúka kamenné domy ako známe pôvodné ubytovanie

Kamenné domy Gdinj - ostrov Hvar - autentické kamenné domy

Gdinj - ostrov Hvar má v ponuke kamenné domy ako známe autentické ubytovanie. Bývanie v kamennom dome zvláštnym je zážitkom, hlavne vtedy ak je kameň v pôvodnej výstavbe akú používali naši predkovia. Krása kamenných domov doplňuje čaro histórie ktorá spolu s top službami spája pravú turistickú kombináciu ktorá splní očakávania aj najnáročnejším.

S Adriagate.com jednoducho a rýchlo nájdite najkrajšie kamenné domy ktoré Gdinj - ostrov Hvar ponúka. Prezrite si podrobný opis kamenných domov, fotografie, videá a ocenenia hostí. Vyberte si svoj kamenný dom Gdinj - ostrov Hvar s Adriagate Loyalty programom, a získajte právo na darčekový kupón v hodnote do 150€. Rezervujte si kamenný dom bez ďalších nákladov, s ručením vrátenia peňazí a úhradou až po príchode.

Vybrali sme niektoré z najlepších kamenných domov v oblasti Gdinj - ostrov Hvar, aby sme Vám uľahčili výber

Kamenný dom Golubinka Gdinj - ostrov Hvar

Zastrazisce - ostrov Hvar 7,67 km od Gdinj - ostrov Hvar Vzdušná vzdialenosť od centra miesta

Kapacita:
7 Osoby
Cena od : 719 € /deň

Kamenné domy v centre mesta Gdinj - ostrov Hvar

Zažite čaro Stredomoria výberom kamenného domu v centre Gdinj - ostrov Hvar. Prechádzajte sa úzkymi uličkami a pocíťte dúšok minulosti. Na našich stránkach nájdete rozmanitý výber kamenných domov v centre Gdinj - ostrov Hvar a rezervujte si ideálny kamenný dom pre dovolenku s rodinou a priateľmi.

Kamenné domy s krásnym výhľadom v Gdinj - ostrov Hvar

Vyberte si kamenný dom v Gdinj - ostrov Hvar, na ktorého terase si môžete vychutnať krásny výhľad a perfektné západy slnka. Ponúkame široký výber kamenných domov v Gdinj - ostrov Hvar, aby ste si mohli vychutnať svoju dovolenku so svojimi blízkymi.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020