Kamenné domy Cavtat

Cavtat ponúka kamenné domy ako známe pôvodné ubytovanie

Kamenné domy Cavtat - autentické kamenné domy

Cavtat má v ponuke kamenné domy ako známe autentické ubytovanie. Bývanie v kamennom dome zvláštnym je zážitkom, hlavne vtedy ak je kameň v pôvodnej výstavbe akú používali naši predkovia. Krása kamenných domov doplňuje čaro histórie ktorá spolu s top službami spája pravú turistickú kombináciu ktorá splní očakávania aj najnáročnejším.

S Adriagate.com jednoducho a rýchlo nájdite najkrajšie kamenné domy ktoré Cavtat ponúka. Prezrite si podrobný opis kamenných domov, fotografie, videá a ocenenia hostí. Vyberte si svoj kamenný dom Cavtat s Adriagate Loyalty programom, a získajte právo na darčekový kupón v hodnote do 150€. Rezervujte si kamenný dom bez ďalších nákladov, s ručením vrátenia peňazí a úhradou až po príchode.

Vybrali sme niektoré z najlepších kamenných domov v oblasti Cavtat, aby sme Vám uľahčili výber


Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 13 deň
Kapacita:
4 Osoby
Cena od : 148 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 5 deň
V blízkosti historického mesta Dubrovník na malom útese, nachádza sa krásny maják Grebeni, postavený v roku 1872. Kompletne je zrekonštruovaný od r....
Kapacita:
8 Osoby
Cena od : 821 € /deň

Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 15 deň
sa nachádza 16 km od centra Dubrovníka a 4 km od Jadranskej magistrály, Vičan sú ideálnym miestom pre dovolenku od hektického každodenného života. Ro...
Kapacita:
9 Osoby
Cena od : 197 € /deň

Cavtat široká ponuka kamenných domov. Prezrite si posledné rezervované objekty

Kamenné domy v centre mesta Cavtat

Zažite čaro Stredomoria výberom kamenného domu v centre Cavtat. Prechádzajte sa úzkymi uličkami a pocíťte dúšok minulosti. Na našich stránkach nájdete rozmanitý výber kamenných domov v centre Cavtat a rezervujte si ideálny kamenný dom pre dovolenku s rodinou a priateľmi.

Kamenné domy s krásnym výhľadom v Cavtat

Vyberte si kamenný dom v Cavtat, na ktorého terase si môžete vychutnať krásny výhľad a perfektné západy slnka. Ponúkame široký výber kamenných domov v Cavtat, aby ste si mohli vychutnať svoju dovolenku so svojimi blízkymi.

Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!

Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Travelife - Sustainability in tourism
Quality guarantee UKAS - ISO 9001
Secure payment HTZ

All rights reserved © 2020