Apartmány Slunj

Vyberte si najlepšie apartmány ktoré Slunj ponúka

Ukáž všetky apartmány Slunj
Zobraziť na mape Zobraziť na mape
Ukáž viac  Zatvor 

Prejdite si ubytovanie sa nachádza v blízkosti cieľovej Slunj

Naše odporúčanie apartmánov v destinácií Slunj! Prezrite si náš výber apartmánov destinácií Slunj, sme si istí, že si nájdete apartmán, ktorý vyhovuje vašim potrebám pre Vašu dovolenku v destinácií Slunj


Rezervuj ihneď
Posledná rezervácia pred 4 deň
Kapacita:
5 Osoby
Cena od : 126 € /deň
Slunj

Slunj ponúka krásne zariadené moderné apartmány

Naším hosťom veľmi záleží na vzhľade ubytovania na súkromí, kde trávia dovolenku, preto sme obohatili našu ponuku o krásne zariadené apartmány v destinácií Slunj. U nás nájdete najväčší výber moderných apartmánov, ktoré Slunj ponúka, a ktorých očarujúce farby a útulný interiér, zdokonaľuje Vašu dovolenku.

Slunj ponúka apartmány za prijateľné ceny

Slunj do svojej ponuky ubytovania na súkromí, zaradil aj apartmány, ktoré sú cenovo k dispozícii pre každého. Na našich webových stránkach si môžete rezervovať lacný apartmán, pretože určite máme najširší výber lacných apartmánov, ktoré Slunj ponúka. Nezabudnite sledovať naše propagačné akcie, First a Last minute a ušetrite viac ako 25%!

Rodinná dovolenka v apartmáne v Slunj

Ak cestujete so svojou rodinou Slunj je ideálnou destináciou pre vás. V našej ponuke nájdete najbohatší výber apartmánov v Slunj, ktoré sú ideálne pre dovolenku s rodinou. Prezrite a zarezervujte si Váš apartmán na našich webových stránkach s cieľom zabezpečiť svojej rodine zaslúženú dovolenku.

Vezmite svojho maznáčika na dovolenku v Slunj

Teraz môžete bezpečne ísť na dovolenku so svojím domácim maznáčikom, pretože sme mysliac na vás, pripravili výber ubytovania, kde sú vaši domáci miláčikovia vítaní. Jednoduchým použitím filtra apartmánov v oblasti Slunj môžete ľahko a rýchlo nájsť ubytovanie, ktoré je ideálnym miestom pre nezabudnuteľnú dovolenku s vašim domácim maznáčikom.


Members of
Croatian National Tourist Board
Association of Croatian travel agencies
Simply the best
Travelife - Sustainability in tourism
Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!
Ďakujeme! Nesprávna e-mailová adresa!