App Radović

 
Šumber, Sveta Nedelja - Sveti Martin  
Od 250,30-423,14 kč za osobu
Cena za osobu/den: 250.30 kč
Příjezd:
Odjezd:
Host:
 • Dospělých(18+)
 • Děti(12-18)
 • Děti (3-11)
 • Miminká(0-2)
OK
Vybavení rezervace do 2 minut.
EZERVUJTE A UŠETŘET
Při rezervaci tohoto ubytování získáváte právo na dárkový poukaz v hodnotě .
Přidej do mého výběru
 • Share
Podmínky platby

Vyberte si volný termín, abyste mohli vidět způsob a dynamiku úhrady k objektu.

   Zobrazit na mapě Zobrazit na mapě
   [paragrafStart take="random"][start]

   Naši hosté svou dovolenou v tomto ubytováni ohodnotili velmi vysokou známkou {OBJECT-GRADE} z maximálního možného počtu 5. Toto hodnocení je důležité, protože hosté hodnotí lokalitu, pohodlí a čistotu ubytování a ochotu majitele.

   [end][start]

   Objekt je oceněn hodnocením {OBJECT-GRADE} která je velmi důležitá, abychom ji zmínili, ocenění udělují právě hosté, který zde byli ubytováni . Můžete si to prověřit pokud si podíváte komentáře, které se nacházejí na naší webové stránce.

   [end][start]

   Každý host po svém pobytu v domě, může komentovat a hodnotit ubytování v několika kategoriích. Z maximálního možného skóre 5, dům získal vysoké hodnocení {OBJECT-GRADE} které potvrzuje spokojenost klientů, kteří pobývali v hotelu.

   [end][start]

   Po pobytu v hotelu, každý host může vyjádřit své dojmy a okomentovat ubytování ve více kategoriích, a tím nepřímo dát doporučení budoucím hostům. Také naši hosté, každé kategorii udělují hodnocení od maximálně 5, a celkové hodnocení tohoto objektu je {OBJECT-GRADE} což znamená vysokou kvalitu tohoto ubytování.

   [end][start]

   Velmi důležitým znakem tohoto domu a jeho majitele, je právě hodnocení, které přidělují hosté, kteří zde byli ubytováni. Hodnocení {OBJECT-GRADE} od maximálního 5 určitě dává pozitivní doporučení k rezervaci tohoto objektu.

   [end][start]

   Dům je ohodnocen {OBJECT-GRADE} od maximálního možného 5, které naši hosté mohou dát každému ubytování po pobytu v něm. Své zkušenosti v objektu, hosté mohou ohodnotit a komentovat, a tím vyjádřit svou spokojenost s kvalitou ubytování a majitelem.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart take="random"][start]

   Největší rysem tohoto zařízení je {OBJECT-POOL} kde se můžete osvěžit během horkých letních dnů. Odpočiňte si na lehátkách pod slunečníky a vychutnejte si dovolenou.

   [end][start]

   Jedinečná charakteristika, tohoto domu je {OBJECT-POOL} který nabízí luxus, který nemůžete zažít každý den. Užijte si svou privátnost daleko od městského ruchu a odpočiňte si v míru a tichu na lehátku u bazénu, a využijte možnosti a přečtěte knihu, jejíž čtení již lety odkládáte.

   [end][start]

   {OBJECT-POOL} je určitě výhoda, která láká turisty strávit svou dovolenou v tomto domě. Kromě plavání v bazénu, využijte přestávku na koupání v krásné modrém moři, zatímco večeře můžete strávit v příjemné společnosti u bazénu.

   [end][start]

   Perfektní dovolenou, o které jste někdy jen snili, vám může poskytnout tento dům a její nádherný {OBJECT-POOL} Vraťte se do rovnováhy relaxací v lehátku u bazénu při písni cvrčků, zatímco vás hladí jemný vánek.

   [end][start]

   Příležitost strávit dovolenou uprostřed přírody, daleko od městského hluku a stresu vám poskytne ubytování, jehož je hlavním rysem {OBJECT-POOL} Prožijte svůj čas opalováním na lehátku a koupáním v bazénu, a aby pocítili jedinečné osvěžení, vydejte se na nejbližší pláž a užijte si vůni moře a borovic.

   [end][start]

   Nejdůležitějším rysem tohoto domu je určitě {OBJECT-POOL} při kterém můžete strávit nezapomenutelné okamžiky. Přes den se okoupejte a opalujte na lehátku u bazénu obklopeném přírodou v soukromí svého ubytování. Prožijte romantický večer popíjením osvěžujícího nápoje nebo koktejlu na čerstvém vzduchu u bazénu.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart take="random"][start]

   Váš společenský život pod otevřeným nebem doplní {OBJECT-BBQ}, kde si můžete připravit šťavnaté jídlo pro své blízké. Doporučujeme rybu , kterou si můžete koupit na domácím trhu nebo u rybářů.

   [end][start]

   {OBJECT-BBQ} který se nachází v domě, zdokonalí každé jídlo. Pro skutečný středomořský zážitek, doporučujeme připravit rybu, recept na přípravu najdete u domácího.

   [end][start]

   Tento objekt ve svém vybavení také nabízí {OBJECT-BBQ}. Pokud jste ještě nikdy negrilovali, teď si to můžete vyzkoušet, a připravit jídlo, které vás a vaše blízké potěší. Máme také užitečné rady pro Vás: Před položením ryby na gril, dobře jej nahřejte, aby se ryby během grilování nezalepili o mřížku.

   [end][start]

   Připravte své chuťové buňky na chutné jídlo na grilu, protože toto zařízení může poskytnout svým hostům {OBJECT-BBQ} aby si mohli připravit chutné jídlo. Naše doporučení je koupit čerstvé ryby a připravit je na Středozemní způsob: posolte ji, dodejte trochu petrželky, a během pečení ji průběžně přetírejte s rozmarýnovou větvičkou, kterou jste předtím namočili v olivovém oleji.

   [end][start]

   {OBJECT-BBQ}, který má ve svém vybavení, tento dům dává možnost Vám a Vaším nejmilejším zažít jedinečnou středomořskou atmosféru, přípravou autohtonných pokrmů: grilované ryby. Ryby je možné zakoupit na místním rybím trhu, větším obchodě nebo přímo od rybářů, a doporučujeme vám připravit modrou rybu, jako například sardinky nebo makrelu.

   [end][start]

   Jedna z předností, kterou má toto zařízení je určitě {OBJECT-BBQ}. kde si můžete vyzkoušet na grilování a přípravu lahodných pokrmů. Při přípravě grilovaných pokrmů můžete použít brikety nebo uhlí, a aby se ryba nebo maso nezalepili, dobře nahřejte mřížku, a ujistěte se, že je oheň rovnoměrný a dostatečně silný.

   [end][start]

   Vyzkoušet si grilování, protože tento dům pro vás připravil {OBJECT-BBQ}. Věděli jste, že ryba plave třikrát? V moři, oleji a víně. Tak neváhejte a připravte si chutnou rybu na grilu, po upečení ji zalijte olivovým olejem, a vaše jídlo zdokonalte skleničkou vína.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart take="random"][start]

   Objekt je vzdálen 0 m od centra destinace Šumber, a 13000 m od moře.

   [end][start]

   Večeři můžete provésti u centru mjesta Šumber vzdálené {0 m nebo procházkou při mori, které je OBJECT-SEADISTANCE}.

   [end][start]

   Vzdálenost od centra destinace Šumber do objektu je 0 m a k moři OBJECT-SEADISTANCE}.

   [end][start]

   Je důležité zmínit, že tento objekt se nachází 0 m, od centra Šumber. More je vzdielené 13000 m.

   [end][start]

   Pokud si přejete vykoupat se v moři, vzdálené je 13000 m, a pokud chcete objevovat atrakce destinace Šumber centrum je vzdálen 0 m.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart take="random"][start]

   Pláž na které se můžete vykoupat se {OBJECT-BEACHTYPE} - (typ plaže); 13000 m. Na pláž, zvláště pokud na ní strávíte celý den, kromě osušky vezměte si dostatek vody nebo džusu. Opalovací krém, slnečné brýle a klobouk.

   [end][start]

   Od objekta na pláž je 13000 m, a můžete se opalovat a koupat se na pláži, která je {OBJECT-BEACHTYPE}. Pro bezproblémový den na pláži nezapomeňte si vzít ručník, sluneční brýle, opalovací krém a vodu či jiné občerstvení.

   [end][start]

   Dovolenou prožijte na pláži, která je {OBJECT-BEACHTYPE}. Která je vzdálena 13000 m. Na pláži odpočívejte při zvuku vln a vůně borovic.

   [end][start]

   Typ pláže, kde si můžete zaplavat a opalovat je {OBJECT-BEACHTYPE}. Jejíž vzdálenost od objektu je 13000 m. Na pláž si nezapomeňte donést ručník a prostředek na ochranu proti slunečnímu záření, ale pokud máte v plánu strávit více času na pláži, přineste si osvěžující nápoj a něco lehké k jídlu, jako např. sezónní ovoce.

   [end][start]

   Vzdálenost od pláže do objektu 13000 m, druh pláže, kde si můžete zaplavat je {OBJECT-BEACHTYPE}. Na pláži si vychutnejte požitek z mořských radostí, čisté moře a čerstvý vzduch.

   [end][start]

   Během dovolené v domě, můžete jít na pláž, která je {OBJECT-BEACHTYPE}, a která je vzdálena 13000 m. Zapomeňte na monotónnost a stres, relaxujte zatímco vás hladí sluneční paprsky a osvěžte se v teplém moři.

   [end][start]

   {OBJECT-BEACHTYPE} pláž, kde se můžete koupat a opalovat od objektu je vzdálena 13000 m. Čas na pláži prožijte koupáním v čistém moři a relaxací při zvuku cvrčků a ve stínu borovic.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart take="random"][start]

   {UNIT-ALOTMAN} Důležité! Kvalita tohoto objektu je potvrzena označením Smart Choice, která představuje nejlepší poměr hodnoty a kvality podle ocenění našich klientů.

   [end][start]

   {UNIT-ALOTMAN} Kvalita zařízení potvrzena je i označením Smart Choice, což znamená, že podle stupně certifikáty klientů, zařízení představuje nejlepší poměr ceny a kvality.

   [end][start]

   {UNIT-ALOTMAN} Tento objekt je označen Smart Choice, což znamená, že je splněno řada kritérií, které představují nejlepší poměr hodnoty za peníze, a ohodnotili jej naši hosté

   [end][start]   {UNIT-ALOTMAN} Smart Choice označení, které máme tento objekt, představuje nejlepší poměr cena-kvalita podle hodnocení hostů, kteří byli ubytováni v zařízení.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart take="random"][start]

   Pokud se na dovolenou chystáte se se svým domácím mazlíčkem určitě Vás zaujme skutečnost, že jsou v objektu {UNIT-PETS}. Můžete společně prozkoumat všechny památky a zajímavosti místa.

   [end][start]

   Na dovolenou můžete vzít s sebou domácího mazlíčka, protože jsou v tomto objektu {UNIT-PETS}. Zjistěte si, zda v blízkosti existuje pláž určená pro domácí mazlíčky, aby se i oni osvěžit v horkých letních dnech.

   [end][start]

   Prožijte bezstarostnou dovolenou ve společnosti svého domácího mazlíčka, protože v tomto domě {UNIT-PETS}. Vaši plnou procházku doplňte o poznávání centra a jeho okolí. Jsme si jisti, že i váš mazlíček bude mít radost!

   [end][start]

   Nemusíte přemýšlet o tom, kam se svým miláčkem, když jste na dovolené, protože v tomto ubytováni v {UNIT-PETS}. V tomto ubytováni, vaši miláčci budou mít dostatek prostoru k pohybu a odpočinek, což je důležité, aby i oni mohli strávit dovolenou s Vámi.

   [end][start]

   A váš se mazlíček může těšit z čerstvého vzduchu, objevovat nové země, a tam kde je dovoleno vykoupat se v moři, protože toto zařízení {UNIT-PETS}.

   [end][start]

   Vaši dovolenou zdokonalí i skutečnost, že v tomto ubytováni {UNIT-PETS}. Aby se váš mazlíček jen nevylehoval po celý den, zjistěte si, zda existuje možnost, že se váš mazlíček vykoupe v moři. V každém případě ho vezměte s sebou na procházku přírodou a společně objevte krásy tohoto místa.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart source="osnovnipodaci.regije" id="002" take="random"][start]

   Krátký přehled destinace Šumber::
   Jak byste vytěžit maximum z vaší dovolené, obrázky a popis destinací, atrakcí, zajímavosti a všechny naše doporučení naleznete na následujícím odkazu: , Určitě, během vaší dovolené, nezapomeňte navštívit historické město Trogir, Národní parky, jako je Krka, kterou můžete navštívit po pevnině, nebo výletní lodí z místních destinací.

   [end][start]

   Krátký přehled destinace Šumber::
   Nezůstávejte během dovolené na jednom místě, ale prozkoumejte okolí, a všechny naše doporučení naleznete zde: , V každém případě, navštivte některé z historických měst v Dalmácii, jako je Šibenik, Trogir, Split, Dubrovník a vydejte se na výlet lodí na některé ostrovy Brač, Hvar, Pašman, Ugljan, poloostrov Pelješac atd.

   [end][start]

   Krátký přehled destinace Šumber::
   Zdokonalte návštěvou některé z destinací v okolí, a obrázky a zajímavá fakta můžete najít na: , Vydejte se na jednodenní výlet a okoupejte se na krásných plážích, jako je Zlatni rat na Brači, nebo Punta Rata v Brela.

   [end][start]

   Krátký přehled destinace Šumber::
   Aby váš pobyt zdokonalte o zajímavostí a atrakce, které byste měli určitě navštívit, a můžete je najít na: . Během dovolené nezapomeňte navštívit některé z národních parků v Dalmácii, jako je Krka, Kornati a Mljet.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart source="osnovnipodaci.regije" id="001" take="random"][start]

   Krátký přehled destinace Šumber::
   Během dovolené v této oblasti navštivte i některé z atrakcí, a naše doporučení můžete najít na následujícím odkazu: , Na seznamu míst, které byste měli navštívit během dovolené na Istrii by se určitě měli najít Poreč, Rovinj a Pula, které skrývají mnoho památek a historických příběhů.

   [end][start]

   Krátký přehled destinace Šumber::
   Při návštěvě tohoto místa informujte se o všech aktivitách a atrakcích které nabízí, a naše teplé doporučení lze nalézt zde: , Zkuste a pokrmy, které jsou tradiční v této oblasti, jako jsou lanýže, těstoviny, uzené šunky, pršut, sušené fíky a podobně, a každé jídlo zdokonalte domácím istrijským vínem.

   [end][start]

   Krátký přehled destinace Šumber::
   Na odkazu , nájdete všechny doporučení, památky, atrakce a aktivity, které destinace nabízí. Za vidění stojí určitě i nejmenší město na světě Hum, a umí ho také volat "ráj na zemi" a Národní park Brijuni.

   [end][paragrafEnd][paragrafStart source="osnovnipodaci.regije" id="003" take="random"][start]

   Krátký přehled destinace Šumber::
   Zatímco jste na dovolené v této destinaci, viz obrázky, všechny památky a další informace na odkazu , abyste svůj pobyt využili maximálně. Rádi bychom Vám doporučovali navštívit krásnou Opatiji a plavbu na některé ostrovy Krk, Cres, Rab a podobně.

   [end][start]

   Krátký přehled destinace Šumber::
   Pro maximální využití dovolené, navštivte některá místa Kvarnerské riviéry, a určitě navštivte perlu Jadranu, Opatija. Navštívit přírodní park Park Učka, která je bohatá na přírodní pramenité vody. Všechny zajímavé skutečnosti a místa, která byste měli navštívit, a naše teplé doporučení naleznete na následujícím odkazu: .

   [end][start]

   Krátký přehled destinace Šumber::
   Během dovolené na této destinací, neváhejte vyrazit na výlet na nějaké místo v této oblasti. Všechny informace o památkách a možnosti výletů, lze nalézt na: , a my Vám doporučujeme abyste vyzkoušeli některé z rekreačních aktivit. Můžete si pronajmout plachetnici a plavit se na okolní ostrovy, jako jsou Krk a Cres či menší než Ilovik, Susak, Unije...

   [end][paragrafEnd][paragrafStart take="random"][start]

   Také je třeba poznamenat, že hodnocení naše hosty, kteří navštívili tuto destinaci je vysoké {DESTINATION-GRADE} od maximálního možné skóre 5, což potvrzuje i mimořádnou kvalitu této turistické destinace.

   [end][start]

   Stojí za zmínku, že naši hosté, kteří navštívili tuto destinaci, ji ohodnotili s vysokým {{DESTINATION-GRADE} od maximálního možného skóre 5, což potvrzuje přitažlivost a kvalitu turistické destinace.

   [end][start]

   Kvalita této turistické destinace je potvrzena a oceněna {DESTINATION-GRADE} od maximálního skóre 5, a hodnocení poskytli naši klienti, po svém pobytu v této destinaci.

   [end][start]

   Potvrzení o atraktivitě této destinace, dali naši hosté, kteří ji po pobytu vyhodnotili stupněm {DESTINATION-GRADE} maximálního možného skóre 5.

   [end][paragrafEnd]

   Viz více  Zavři 

   FLEXIBILNÍ STORNO PODMÍNKY

   Využijte flexibilitu a rezervujte si dovolenou bezstarostně s nejlepšími nabídkami a cenami. Více se dozvíte ve Všeobecných

   Všeobecných obchodních podmínkách
   Cena od: 250,30 kč

   Bezplatný internet
   Bezplatná klimatizace

   Je dobré vědět

   Další informace a služby
   • Zásobování vodou: místní vodovod
   Check in
   • Check-in: 16:00
   Check out
   • Check-out: 10:00
   Pláž
   • Nejbližší pláž: 13000 m
   Parkovací místo
   • Parkovací místo
   Je možné platit kartou
   Visa
   Mastercard
   Maestro

   Umístění

   • Centrum města: 0 m
   • Vzdušní vzdálenost od moře: 13000 m
   • Sklep: 5000 m
   • Letište: 45000 m
   • Nejbližší pláž: 13000 m
   • Restaurace: 8000 m

   Skvělé nabídky Chorvatska najdete ve svém Inboxu!

   Members of
   Croatian National Tourist Board
   Association of Croatian travel agencies
   Travelife - Sustainability in tourism
   Secure payment HTZ

   eu logo
   Hamag Bicro logo

   All rights reserved © 2022