Vily Makarská riviéra

Vyberte si najlepšie vily ktoré Makarská riviéra ponúka

Ukáž všetky villy Makarská riviéra
Celková známka Makarská riviéra
4.6 / 5 15 Komentár(e)

Makarská riviéra, TOP vily na prenájom. Luxusné vily s bazénom a ostatným vybavením, ktoré urobia Vašu dovolenku lahodnou. Užívajte si v súkromnom bazéne, tenise, fitnese, wellnesse a ostatnom vybavení v jednej od našich prekrásnych víl z ponuky.

Bez ohľadu na to aký typ víl hľadáte, s Adriagate.com jednoducho a rýchlo nájdite najkrajšie vily ktoré Makarská riviéra ponúka. V ponuke máme luxusné vily s bazénom, vily pri mori a luxusné vily na vidieku. Prezrite si podrobnejší opis vily, fotografie, videá a ocenenia našich hostí a vyberte si svoju vilu Makarská riviéra s Adriagate Loyalty program.

Odporúčanie ubytovania Makarská riviéra! Luxusná vila pre oddych a dovolenku - Chorvátsko. Makarská riviéra ponúka ubytovanie pre vašu skvelú dovolenku v Chorvátsku!

3,8/5
3 Komentár(e)

Vila nemá miesto na parkovanie, parkovanie je možné na verejnom parkovisko (za poplatok) asi vo vzdialenosti 500m od vily,na ktorom hostia môžu odpark...
Vila kapacita: 8 Osoby
Od 365 €
4,5/5
4 Komentár(e)

Vila kapacita: 11 Osoby
Od 324 €

Villa pozostáva z dvoch apartmánov. Prvý sa nachádza na prízemí a má jednu spálňu s manželskou posteľou, ďalej obývaciu izbu s jedným samostatným lôž...
Posledná rezervácia pred 5 deň
Vila kapacita: 10 Osoby
Od 316 €

Prezrite si posledné rezervované objekty! Široká ponuka luxusných víl - Makarská riviéra.

Makarská riviéra

Members of
members of
Skvelé ponuky Chorvátska nájdete vo svojom inboxe!
Ďakujeme! Nesprávna e-mailová adresa!