Chorvátsko cestový sprievodca

NÁJDI UBYTOVANIE

Kde?
Dátum príchodu
Dátum odchodu
Dospelý 18+
Detí 0-17
Dátum, hodina a minúta prevzatia:
Dátum, hodina a minúta vrátenia:
Nájdi ubytovanie v destinácii:
Vyber riviéru:
Nájdi informácie a ubytovanie na ostrove:
 • Dubrovnik

  Dubrovnik

  Poklad skrytý medzi kamennými hradbami
 • Split

  Split

  Mesto rímskeho cisára Diokleciána
 • Hvar

  Hvar

  Ostrov známy ako najslnečnejšia časť Chorvátska (priemerne 2726 slnečných hodín ročne) a tým pádom veľmi populárne dovolenkové stredisko nielen v lete, ale aj na jar a na jeseň.
 • Vodice

  Vodice

  Turistické stredisko, nachádzajú sa v blízkosti mora vo veľkej zátoke, známe sú svojou bohatou a rozmanitou turistickou ponukou.
 • Makarska

  Makarska

  Je prezývaná tiež „biser Jadrana“zároveň je centrom Makarskej riviéry.
 • Pula

  Pula

  Navštívte koncert Vašej obľúbenej hudobnej hviezdy v pulskej aréne – skutočnom rímskom amfiteátri alebo si prehliadnite ostatné rímske pamiatky v Pule.

Chorvátsko je stredomorská krajina ideálna pre dovolenku. Vychutnajte si krásu Chorvátska a prežite dovolenku na brehu krištáľovo čistého mora, v príjemnom klimatickom prostredí, užívajte si prechádzky po historických mestách, alebo v nedostknutej panenskej prírode. Cestovný sprievodca destináciami v Chorvátsku obsahuje detailné informácie o všetkých miestach pre dovolenku v tejto stredomorskej krajine. Sprievodca doplní Vaše vedomosti o destináciách v Chorvátsku a uľahčí Váš výber ideálneho miesta pre dovolenku.

Prčítajte si nášho sprievodcu a nájdite tak ubytovanie v ideálnej destinácii pre dovolenku v Chorvátsku.

Top destinácie v Chorvátsku

beaches

Sprievodca chorvátskymi plážami

Dovolenkujete s rodinou alebo s priateľmi? Hľadáte zábavu a nočný život alebo pokoj a oddych, piesok alebo šport, dobrodružstvo, obľubujete bohatstvo a krásu morského dna alebo vietor v plachtách? Viete už kde by ste chceli stráviť Vašu dovolenku alebo ste sponntánni a pripravení riadiť sa našimi radami a zažiť aj niečo mimoriadne?


Náš sprievodca plážami Chorvátska pomôže nájsť ideálnu pláž pre každého z Vás.
Pre ľahšiu orientáciu sme nami odporúčané pláže zoradili do nasledovných kategórií:


Islands croatia

Ostrovy v Chorvátsku

Chorvátsko je krajina s tisícom ostrovov, presnejšie s 1185 ostrovmi, skalnatými stenami a hrebeňmi. Chorvátske ostrovy tvoria druhé najväčšie súostrovie v Stredozemnom mori. Obývaných je 67 ostrovov, a najväčšie sú: na severe Krk a Cres a na juhu sú to ostrovy Brač a Hvar. Každý ostrov rozpráva svoj príbeh jeho pamiatkami, históriou a zvykmi. Utečte od zvedavých očí do skrytých zátok a vychutnajte si dobrodružstvo, ktoré ponúka pobyt na vode.

Top jadranské ostrovy


Víkendový pobyt


Plitvice National Park

Prírodné bohatstvo

Pozývame Vás na dovolenku do Chorvátska, objavte krásu národných parkov a parkov prírody.


Národné parky
Parky prírody

Unesco heritage

UNESCO pamiatky


Medzi početnými pamiatkami v Chorvátsku sa nachádza 6 pod ochranou UNESCO-a. Navštívte Chorvátsko a prežite dovolenku plnú kultúrneho bohatstva.